Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytová jednotka 3+kk ve filmových ateliérech na Kudlově

Bytová jednotka ke koupi s dispozicí 3+kk, 116 m2 ve filmových ateliérech na Kudlově.

Třetí nadzemní podlaží v nízkoenergetické novostavbě viladomu s výtahem. 

Sklepní box a lodžie jsou součástí.

 

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Projděte si celou nemovitost z pohodlí domova

Půdorys

husky-reality-14_1

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám nově vybudovaný, vzdušný byt 3+kk, 116 m2 na ulici Filmová ve Zlíně na Kudlově. 

Ukázka realizace interiéru je ze vzorového bytu projektu z Viladomu Elmar.
 
Jedná se ojedinělý koncept rezidenčního bydlení s maximálním soukromím, krásou, funkčností a užitností. Developerský projekt má 18 nadstandardních bytů z toho 16 je již prodáno. 


Odkaz na režiséry Elmara Klose a Hermínu Týrlovou byly promítnuty do názvu Viladomů. 

Nabízený byt se nachází ve Vile Týrli, která disponuje velkoryse pojatou vstupní halou se schodištěm o podlahové ploše 34 mna patře. Celkovou atmosféru společných prostor dotváří galerie autorských fotografií a filmových artefaktů.

Samostatný byt je dispozičně řešen jako 3+kk s užitnou plochou 107 m2 a krytou lodžií 9 m2. Orientace bytu je na jihovýchod, jih a jihozápad. Díky velkým oknům je byt krásně prosvětlený po celý den. Soukromí a klid zajišťují venkovní žaluzie. 

Byt disponuje technickou místností, je zde umístěn vlastní bojler na ohřev TUV a příprava pro pračku se sušičkou. Vytápění je řešeno teplovodním podlahovým topením v celé podlahové ploše, doplněné o otopný žebřík v koupelně. 

Viladům má instalován úsporný plynový kondenzační kotel v suterénu objektu a profesionální úpravnu pitné vody na vodní kámen. Součásti bytu je sklepní box o velikosti cca 5 m2. 

Tento byt má nadstandardně řešené okenní prvky v barvách: irský dub - interiér, antracit - exteriér. V rámci stropních podhledů je v hlavním obytném prostoru přiznán skeletový systém v pohledovém betonu. Otvory na interiérové dveře jsou bez překladů až do podhledů.

Bytová jednotka je v režimu "shell and core," klient si vybírá materiály na dokončení podlah, obkladů, interiérových dveří dle svých představ. Samozřejmostí je koordinace manažera stavby k dokončení jednotky až do stavu k nastěhování. Předpoklad termínu dokončení k nastěhování je do 40 dnů. Předpokládaná cena dokončení je do 4 500 Kč/mpodlahové plochy.  

K bytu lze dokoupit parkovací stání v suterénu objektu, které disponuje přípravou pro dobíjení elektromobilů s propojením do bytového jističe.

Koaludace Vily Týrli - březen 2023 (Vila Elmar je již zkolaudována a obydlena klienty). 

Byl zde kladen důraz na kvalitní odhlučnění mezi bytových příček, podlah, výtahové šachty a hlavní vstupní stěny od schodiště do bytů. 

Doplňkovými službami může být úklid bytu, ostraha, hotelové ubytování pro návštěvy nebo např. kulturní vyžití pro děti.

Vila Týrli disponuje vlastním suterénem pro parkování 10 vozů vlastníků. Návštěvy mohou využít 12 parkovacích stání v exteriéru, případně parkovat na velkokapacitním parkovišti před filmovým areálem.

Příjezd do Vily Týrli, která se nachází v uzavřeném resortu filmových ateliérů, je řešen automatickou bránou z ulice Vrchy. 

Viladům je vystaven německým skeletovým systémem Goldbeck, jehož konstrukční prvky jsou přiznány v interiérech. Následně je vyzděn systémem Ytong s kontaktním zateplením 200 mm. Dále doplněn o kvalitní okenní prvky značky Rehau Geneo s trojsklem. Všechny otvory včetně lodžie jsou doplněny o skryté exteriérové žaluzie. Velký důraz byl kladen na akustiku mezibytových příček a podlah řešený systémem Ytong Silka.

Dům má instalován výtah v designu velkoformátové fotografie (kartáčovaná nerez). Tv a internet je řešen rozvody optického kabelu do každé obytné místnosti. 

Příroda je od apartmánů vzdálena cca 70 metrů pěšky. Nachází se zde pěší trasy přes les navazující na kudlovské a březnické paseky. V bezprostřední blízkosti se nachází sportoviště, distribuční kino Golden Apple Cinema - malé kino, kavárna Filmový uzel, restaurace, základní škola Jinotaj a Střední multimediální škola. 

Lokalita výstavby se vyznačuje velmi dobrou dostupností do centra města Zlína. Autem budete v centru za cca 6 minut. Dvě zastávky MHD jsou od apartmánů cca 200 metrů. 

Energetická náročnost budovy - B (velmi úsporná).

Na bytě je možnost odpočtu DPH ve výši 15 %.

Hledáte ještě větší prostor pro bydlení? Můžeme propojit tento byt se sousedním bytem a získat tak byt o celkové podlahové ploše 192 m2Sousední byt: https://huskyreality.cz/prodej-bytove-jednotky-2-kk-kudlov-zlin-filmove-ateliery

PENB - energetický štítek třídy B. Můžeme poskytnout k nahlédnutí.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme bytem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Kde nás nejlépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_babikova_kadlcik_svoboda-2022

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF