Jsme moc rádi, že jsme při koupi nemovitosti narazili právě na Husky reality a pana Kadlčíka. Jeho férový, profesionální a seriózní přístup zajistil hladký průběh, i když se komplikovalo jednání ze strany banky. Díky němu jsme zvládli realitní kolotoč (koupi, pronájem a následně další pronájem), byl nápomocný ve všech ohledech a můžeme ho jenom doporučit. Jeho profese ho baví a dělá ji srdcem, a to je znát na výsledcích. Moc děkujeme a do budoucna, pokud budeme řešit něco ohledně realit, tak jedině s Vámi.
Vážený pane Kadlčíku, chtěla bych Vám poděkovat nejen za dechberoucí prezentaci mé nemovitosti, ale i za Vaše maximální nasazení, velmi příjemnou komunikaci a profesionální přístup během naší spolupráce. Ještě jednou moc děkuji za prodej a přeji hodně pracovních úspěchů a mnoho radosti v osobním životě.
Je vidět, že pan Kadlčík svou práci miluje a klientům se snaží vždy vyjít ,až nadstandartně, vstříc. Spolupráce s celou realitní kanceláří byla na vysoké úrovni, vše probíhalo rychle a dle domluvy. Můžeme a musíme jen DOPORUČIT! Moc děkujeme rodina Černocká
Děkuji panu Kadlčíkovi, za profesionální jednání a spolupráci při prodeji pozemku, vše proběhlo rychle a bez problémů. Mohu tuto realitní kancelář jenom doporučit.
Tímto bychom chtěli poděkovat panu Kadlčíkovi za zprostředkování koupě nemovitosti. Vše proběhlo nad naše očekávání. Přes skvělou prohlídku, financování, příjemné a rychlé jednání, ochotu, spolehlivost. Pro klienta se snaží dělat opravdu maximum. Pokud někdy budeme znovu řešit koupi/prodej nemovitosti, rádi se na Vás zase obrátíme. Vřele doporučujeme a děkujeme.
Pana Kadlčíka jsme kontaktovali na základě inzerátu na prodej bytu. Po telefonické dohodě jsme se dostavili na prohlídku bytu. Při prohlídce jsme se setkali s mladým seriózním mužem, který nám dokázal maximálně zodpovědět otázky na naše dotazy. Jednání bylo korektní a ochotné. Vše proběhlo dle dohody. Veškerý průběh prodeje,přepisu a předání  bytu proběhl v klidu a bezproblémově. Za vše děkujeme.
Díky panu Kadlčíkovi jsme si s manželkou splnili náš sen mít domek se zahradou. Jeho vstřícný přístup k prodeji našeho bytu a koupi domku byl podle mě nadstandardní. Naše situace byla velmi komplikovaná a pan Kadlčík vše zvládl, z mého pohledu, naprosto v klidu. A tím dodával klid i nám. Moc mu za to všechno děkujeme.
Dobrý den pane Kadlčík, Moc ráda bych Vám poděkovala za práci, kterou jste pro mne pří prodeji bytu odvedl. Přebral jste na sebe veškeré zařizování, jednání i starosti s tím spojené a vše proběhlo k mé největší spokojenosti. Myslím, že tak kompletní servis společně s Vaší dochvilností jsou tou nejlepší vizitkou. Přeji vám hodně zdaru v profesním i osobním životě a spoustu spokojených zákazníků!
Pan Kadlčík mi ve všem moc ochotně poradil a také ochotně pomohl v prodeji a koupi dvěma domů i dvěma bytů které jsem prodávala a také kupovala, moc mu za to děkuji jinak bych to bez něj sama nezrealizovala. Velký dík.
S Jardou se známe už léta, studovali jsem spolu a po škole zůstali přátelé. Proto jsem ho oslovil, když jsme s přítelkyní hledali své bydlení. Před sedmi lety jsem za jeho pomoci koupil byt. Vše probíhalo naprosto bez problému, o jakémkoliv Jardovém kroku po úřadech jsem byl informován. Hypotéka byla vyřízena do 14 dnů a mohlo se bydlet. Za pár let jsem Jardu oslovil, aby mi zprostředkoval koupi chaty. Opět pro mne připravil full servis a mne celá koupě "stála" jen podpis smlouvy. Vše potřebné obstaral Jarda. Jelikož se životní priority mění, a my začali plánovat rodinu, byt se nám tak stal malým. Rozhodli jsem se koupit dům, který budeme opravovat. To obnášelo prodat chatu i byt. Opět vše v Jardově režii, opět značka NO PROBLEM. Jardovy služby proto musím jen vřele doporučit. Stále se snaží přijít s něčím novým. Nemovitosti prodává interaktivně, jsme přeci v 21.století.
Dobrý den pane Kadlčíku, píšu Vám slíbenou odezvu. Recenze atd. nepíšu, tak Vám to napíšu svými slovy jestli to tak bude dostačující. Rychlá odpověď na můj zájem o inzerát byla pro mě milé překvapení. Byli jsme rádi za umožněnou rychlou prohlídku domu. Další plus, ochota udělat něco navíc. Uzavřela bych to příjemným jednáním a bezproblémovou  domluvou. Byli jsme s Vámi spokojeni, takže žádné výtky nemáme. :-)
S panem Kadlčíkem sem přišel do kontaktu asi před šesti lety při shánění cihlového bytu 2+1. Byl to v té době celkem oříšek. Po prvním seznámení a probraní situace na trhu se začali věci hýbat. Během týdne se ozval s nabídkou dvou bytů, které se mi oba líbili a jeden z nich sem si vybral. Při přepisování a dalších nezbytných formalitách mi byl pan Kadlčík neustále k dispozici s mými (dost četnými) otázkami. Asi před rokem sem řešil prodej bytu po zemřelém tatínkovi a bez váhání se opět obrátil na pana Kadlčíka. Vše proběhlo k mé spokojenosti, od sehnání kupce přes papírování až po znovu z mé strany četné otázky (neprodáváte byt každý den). Shrnutím výše uvedeného můžu, teď už svého osobního makléře vřele doporučit a při dalším řešení prodeje /koupi bytu případně domu se na něj opět s důvěrou obrátím.
S panem Jaroslavem Kadlčíkem jsme řešili bydlení i finance. Je to profesionál s lidským přístupem. Se vším pomohl, zařídil, zajistil, domluvil. Pro klienta dělá opravdu maximum. Můžeme spolupráci s ním vřele doporučit.
Dobre rano Jary, Touto formou bych Ti rada poděkovala za prodej meho bytu,kdy za neuvěřitelných 14 dní jsi měl kupce.Jelikož jsem již díky tobě tento byt získala,byl jsi pro mě jasná volba ?.Ovšem Tvé inovativní nápady,byly pro mě příjemným překvapením ??.I přes všechny komplikace se to zvládlo. Takže děkuji a přeji hodně spokojených zakazníků tak jako já. Danča
Dobrý den pane Kadlčík, i když recenze běžně nepíší, u Vás udělám výjimku. Rád bych Vám poděkoval za prodej mého bytu a především za Váš přístup k řešení všech záležitostí s tím spojených. Veškerý průběh počínaje inzerátem, prohlídkami bytu, přípravou smluv až po přepis bytu u notáře proběhl bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkuji a přeji Vám ať máte hodně spokojených zákazníků a ať se Vám daří. Mirek Mikel
Jednoduse maximalni spokojenost,pan Kadlcik nas zastupoval jako makler jiz v minulosti pri hledani pronajmu bytu ve Zline,kdy nam nabidl a zprostredkoval presne to,co jsme s manzelkou hledali. Kdyz jsme se tedy po letech uz jako viceclena rodina rozhodli pro koupi bytu ve Zline,opet jsme se rozhodli kontaktovat primo jeho, zcela podle ocekavani nam zajistil opet presne to same profesionalni jednani a nejen byt - ale domov opravdu splnujici vsechny nase pozadavky. Jako bonus ma opravdu uprimny zajem na spokojenosti svych klienu a i po delsim case,kdy se realizovala koupe, nas kontaktuje s novymi informacemi, ktere by nam mohli pomoci v oblasti financi a bydleni. Pokud zvazujete koupi nebo prodej nemovitosti, pripadne radu z oblasti uveru atp.,je pan Kadlcik tim pravym,na koho se muzete spolehnout. S pozdravem a uprimnym diky, rodina Slovakova.
Dobrý den pane Kadlčíku, děkuji, ale snad podání daňového přiznání zvládnu. Zítra hodlám jít na FÚ. Jinak můžu říci, že jsem s Vašimi službami byla po celou dobu velmi spokojená, jste pružný, rychlý, ochotný, příjemný, máte spoustu dobrých nápadů a jste spolehlivý. Určitě Vás budu známým doporučovat. Mějte se moc hezky a hodně štěstí v práci i v soukromí. Hezký den
Vybrali jsme si vás jelikož už zkušenost  z minulosti máme s vámi velmi dobrou. V realitách působíte již delší dobu a to se odráží  v profesionalitě. Máte příjemné vystupování a umíte jednat s lidmi. Spolehlivost je vám vlastní. S manželem o vás mluvíme jen v superlativech. Všude jste námi doporučován.
Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši ochotu, příjemné jednání, zdvořilou komunikaci, snahu nám vyjít ve všem vstříc při realizaci koupě bytu a rovněž zajištění veškerých nezbytných formalit, písemností a všech náležitostí s tím spojených. Oceňujeme Vaši obětavost pro věc, kompletní servis a zejména korektní jednání. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků.
Vážený pane Kadlčík, když jsme začali s Vámi jednat o prodeji domu v našem vlastnictví, netušili jsme, jak bude naše spolupráce vypadat. Dnes však víme, že jsme se na Vás mohli ve všech záležitostech 100% spolehnout. Vždy jsme byli v pravý čas informováni o probíhajících jednáních s potenciálními zájemci. Dnes je dům prodaný a my víme, že jen díky Vám jsme mohli léto 2019 prožít v klidu s našimi vnoučaty, aniž bychom se museli stresovat s celou rozsáhlou agendou prodeje, včetně právnických náležitostí. Děkujeme Vám za Vaši profesionálně odvedenou práci. S přátelským pozdravem manželé Milena a Petr Stuchlíkovi Napajedla 22.9.2019
Příjemný muž, vše nám ochotně vysvětlil a poradil. Má velmi milý a trpělivý přístup. Rychlé jednání a dobrá spolupráce. Vřele doporučujeme a děkujeme Staufčíkovi.
Tímto chci poděkovat za nadstandartní péči při prodeji naší bytové jednotky v Uherském Hradišti, jednání bylo profesionální a rychlé. Husky Reality přeji mnoho dalších úspěchů při prodeji či pronájmu nemovitostí. V případě dalšího prodeje nebo pronájmu se na vás obrátím.
Radi bychom panu Kadlcikovi podekovali za zprostredkovani koupe bytu v  Napajedlich. I pres drobne nejasnosti ze strany prodavajiciho byl pan Kadlcik schopen vse vyresit a prodej dotahnout k nasi spokojenosti.