Hledáme asistentku / asistenta každým coulem :)

Hledáme asistentku / asistenta každým coulem :)

Milá budoucí asistentko, Milý budoucí asistente,

Máš neustále úsměv na tváři? Zvládáš komunikaci s lidmi? Rádi Tě vezmeme k nám do týmu!

 

Co Ti můžeme nabídnout?

 

 Příjemnou kancelář v centru města.

 Prostředí pro seberealizaci.

 Firemní telefon a počítač.

 Šéfa, se kterým se vždy domluvíš na čem bude třeba.

 A když budeš šikovná / šikovný, tak i zajímavé finanční ohodnocení.

 

Co opravdu musíš splňovat?

 

 Musíš mít ráda / rád lidi a být na ně milá / milý, přes to nejede vlak.

 Druhý požadavek od nás je, abys dobře vycházel/a s pejsky. V naší RK jsou často přítomní dva husky a potřebují se čas od času proběhnout  (takže jako alergik bys u nás asi trpěl/a).

 

Co by bylo dobré, abys zvládl/a?

 

 Řídit osobní auto, občas je potřeba, abys opustil/a kancelář a zajel/a něco vyřídit.

 Pracovat na počítači. Dostaneš k dispozici Macbook, tak je potřeba, aby ses domluvil/a s textovým editorem a tabulkami a taky Tě naučíme spravovat naše webové prostředí.

 Psát čtivé texty.

 Udržet systém. Děje se toho hodně a je potřeba v tom mít pořádek.  

 Komunikovat s klienty. (A ruku na srdce, nikdo nemá rád v telefonu naštvaného člověka, budeš na ně příjemná / příjemný?)

 

Pokud ses v popisku našla/našel, chceme Tě okamžitě do týmu. Pošli nám své CVčko s fotkou a motivační dopis na e-mail info@huskyreality.cz.

Těšíme se, až Tě poznáme osobně.

Jarda, Iveta a čtyřnozí kamarádi Aris a Dirs. 

 

Husky Reality
Autor: Husky Reality

Píše se rok 2019, kdy se Jaroslav Kadlčík po 8 letech fungování v realitních kancelářích rozhodl založit vlastní realitní společnost - HUSKY REALITY s.r.o.

Hlavní vizí bylo vytvořit realitní kancelář, která je tady pro lidi. Mít za sebou kvalitní advokátní kancelář, finanční poradce, tým lidí, kteří dělají ty nejlepší prezentace nemovitostí široko daleko a hlavně práci dělat profesionálně a srdcem, aby se na nás mohl každý zákazník s důvěrou obrátit znovu.

U nás v HUSKY REALITY tak najdete všechno na jedno místě. Stojí za námi skvělá advokátní kancelář. V naší nabídce najdete jak videoprohlídky a virtuální prohlídky, tak profesionální fotografie pro perfektní prezentaci Vaší nemovitosti a spolupracujeme také s několika finančními poradci, kteří Vám na míru vytvoří financování Vašeho budoucího domova.

A proč název HUSKY REALITY? Je to jednoduché. Toto plemeno je neskutečně šťastné, když může dělat svoji práci. Je vytrvalé, vždy dorazí zdárně do cíle a navíc je na něj obrovský spoleh. I my milujeme naši práci, snažíme se ji neustále rozvíjet, vymýšlet inovativní projekty, abychom se stále zlepšovali a podávali lepší výkony. Jsme schopni vždy doběhnout do cíle, i když se jedná o složité převody nemovitostí a jestli je na nás spoleh? Přečtěte si pár referencí od klientů, ty mluví samy za sebe. 

Během posledního roku se náš tým navíc rozrostl o dalšího realitní makléře. Je jím Petr Čáslavský, kterého v práci pohání touha najít Vaší rodině nový domov. A ačkoliv je v realitách teprve první rok, svým odhodláním a chutí do práce všechny zkušenosti dohání mílovými kroky. 

Tak nás přijďte navštívit do naší kanceláře v Napajedlích. Rádi Vás uvidíme.

Těší se na Vás Jarda, Petr, Denisa a čtyřnozí přátelé Aris a Dirs.

 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení