Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Útulný rodinný dům ve Spytihněvi

Nabízíme Vám ke koupi útulný rodinný dům v obci Spytihněv. Dvoupatrový dům o dispozici 4+1

je ideálním řešením pro rodinu s dětmi nebo všechny, co preferují klidnou

lokalitu s výbornou dostupností. Zastavěná plocha domu činí 93 m2,

stávající užitná plocha pro bydlení cca 135 m2 a celková rozloha pozemku 203 m2.

Nemovitost je připravena na vybudování druhé koupelny v patře.

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi útulný rodinný dům v obci Spytihněv.

Dům se zahrádkou a předzahrádkou stojí v centru obce s výbornou dostupností ke všem budovám občanské vybavenosti i do Uherského Hradiště či Zlína.

Zastavěná plocha domu činí 93 m2, stávající užitná plocha pro bydlení cca 135 m2 a celková rozloha pozemku 203 m2, z toho za domem 70 m2 a před domem 40 m2.

Nemovitost o aktuální dispozici 4+1 je možno rozšířit o druhou koupenu v patře, případně jiný typ pokoje, dle přání nového majitele.

Ve spodním patře se nachází vstupní chodba s průchodem na zahrádku, kuchyně s jídelním koutem, obytný pokoj se dřevěnými schody, které vedou do druhého patra, také zde najdete krb s výměníkem, který zajišťuje rozvod tepla do radiátorů v domě (vše je možné řídit počítačem). Dále je v přízemí pracovna a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bojlerem.

V horním patře pak najdete dětský pokoj, ložnici, šatnu a prostor nachystaný na dokončení pokoje dle přání nového majitele.

Přední část domu je postavena z pálené cihly a zadní část domu ze zdiva smíšeného. Interiérové stěny domu jsou řešeny sádrokartonem.

Střecha je zateplena vatou cca 30 cm a krytinu tvoří plech. Komín je nerezový, bezúdržbový.

Podlahovou krytinu tvoří keramická dlažba v chodbě, kuchyni a koupelně, linoleum v obývacím pokoji a koberec najdete v pracovně a celém horním patře.

Nemovitost je připojena na elektřinu s rozvody v mědi, vlastní studnu s rozvody vody v plastu a odtok odpadu je veden do septiku s přepadem. Možné napojení na obecní vodovod a kanalizaci.

V zahradě stojí samostatná technická místnost, obsahující akumulační nádrž o objemu 800 l, elektrokotel, sloužící jako záložní zdroj tepla, expanzní nádobu, čerpadla pro kamna i radiátory, ventilační klapku pro kamna a samostatný rozvaděč pro rozvod tepla v technické místnosti. Tato místnost může dále sloužit jako úložný prostor pro zahradní vybavení.

Pro klidné posezení v teplých dnech je Vám k dispozici zahradní pergola.

Dům se nachází v klidné lokalitě. V blízkosti domu najdete 3 dětská hřiště, 2 obchody, restauraci a zastávku autobusu 1 minutu cesty.

Rádi Vám pomůžeme zajistit financování nemovitosti.

Věříme, že jste zde našli všechny potřebné informace. Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme osobně. Těšíme se.

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF