Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v klidné obci Kurovice u Holešova

Rodinný dům ke koupi s dispozicí 2+1, 110 m2 v Kurovicích u Holešova.

Výborná dostupnost do Zlína, Otrokovic, Holešova a Kroměříže.

Možnost propojení dvou domů do jednoho. 

Videoprohlídka

Půdorys

rd_kurovice_pudorys

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi rodinný dům v obci Kurovice.

Dispozice domu je 2+1 s užitnou plochou cca 110 m2. Celková velikost pozemku je 226 m2 z toho zastavěná plocha činí 132 m2. Nemovitost disponuje dvorkem o velikosti 94 m2.

Rodinný dům je možno rozšířit o vedlejší dům, který nabízí více možností využití - rozšíření na větší prostor pro bydlení, vybudování garáže/krytého stání, dílny, firmy či prostor na pronájem.

Po vstupu do domu vejdete do dlouhé prostorné chodby. První místností po pravé straně je ložnice, která nabízí dostatek místa na vestavěné šatní skříně, případně pracovní stůl se židlí. Z této místnosti je nyní stropní vstup do půdních prostor. Stejně velkou místností v domě je i obývací pokoj, který disponuje krbem. Obě tyto místnosti mají orientaci oken na jih. 

Kuchyňská linka je řešena do tvaru U. Součástí je i jídelní kout a samostatná spíž hned po ruce. V koupelně je vana i sprchový kout, žebříkové topení a dostatek místa na pračku, případně i sušičku. Ve vedlejší místnosti je samostatná toaleta. Za koupelnou se nachází technická místnost, kde je umístěn plynový kotel.

Podlahová krytina v domě je smíšená. V obývacím pokoji a ložnici je plovoucí podlaha. V kuchyni a chodbě je vinyl. V koupelně, technické místnosti a na toaletě je keramická dlažba

Vytápění zajišťuje plynový kotel se zásobníkem. Ohřívá vodu a topení. Krb ohřívá pouze obývací pokoj. 

Vstupní chodba je průchozí na dvůr za domem o velikosti 94 m2. Venku je dostatek místa na vybudování zastřešené terasy s posezením, bazénku nebo záhonku s květinami či zeleninou. Je zde také vstup do samostatné dílny.

Nemovitost je postavena ze smíšeného zdiva (tloušťka 75 cm). Sedlová střecha není zateplená a střešní krytinu tvoří eternit. Je svázaná. Komín je zděný.

V půdním prostoru je možno vybudovat další obytné místnosti a získat tak dalších cca 60 m2. Na půdu je vyveden odpad a udělaná podlaha.

Rodinný dům je vhodný pro rodinu s dětmi nebo pro ty, kteří mají rádi klid a preferují výbornou dostupnost autem do okolních měst - Hulín 6 km, Holešov 8 km, Otrokovice 10 km, Kroměříž 13 km, Zlín 17 km. 

V blízkosti domu najdete autobusovou zastávku, dětské hřiště, Hrad Kurovice,  kostel sv. Kunhuty, smíšené zboží, knihovnu nebo hospodu. Dále se autem dostanete ke Záhlinickým rybníkům 3 km, Kurovickému lomu 5 km, Koupališti Hulín 7 km nebo ke Štěrkáči Kvasice 6 km.

Tento rodinný dům je možno rozšířit na větší díky sousednímu domu. Celková plocha obou pozemků by tak byla 416 m2 se zastavěnou plochou 272 m2 a dvorkem o velikosti 144 m2První dům se dá nyní užívat na bydlení. Vedlejší dům je v původním stavu a je vhodný k celkové rekonstrukci.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme domem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Kde nás nejlépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_babikova_kadlcik_svoboda-2022

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF