Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům se zahradou v obci Hvozdná u Zlína REZERVOVÁNO

 

Rodinný dům ke koupi s dispozicí 3+1 a užitnou plochou domu cca 135 m2 v obci Hvozdná u Zlína.

Výborná dostupnost do Zlína, Slušovic, Kroměříže a Holešova.

Zahrada s ovocnými stromy, keři a s hezkým výhledem.

Pozemek s celkovou výměrou 1 003 m2.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Půdorys

Přízemí

snimek_obrazovky_2024-05-03_v_15-26-42

Patro

snimek_obrazovky_2024-05-02_v_8-50-02

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi rodinný dům v obci Hvozdná u Zlína.

Dům s plnohodnotným podkrovím má dispozici 3+1 s užitnou plochou domu cca 135 m2 a zastavěnou plochou 185 m2. Velikost zahrady je 751 m2. Celková výměra pozemku je 1 003 m2.

Nemovitost je v osobním vlastnictví. Dům byl postaven v 50. letech, následně byl postupně rozšiřovánán a prošel částečnou rekonstrukcí. Není podsklepený.

Vstupními plastovými dveřmi vejdete do zádveří, které nabízí dostatek místa pro vybudování úložných prostor. Odtud se vejde do menší chodby, ze které vedou dveře do místnosti s kotlem, do obývacího pokoje a do kuchyně. Za kuchyní je ještě koupelna s toaletou, místem pro pračku a komora.

Z chodby se po dřevěných schodech dostanete do podkroví. Centrální prostor lze využít jako pracovnu. Dále je zde šatna a dva pokoje. Jeden z těchto pokojů, který čeká na své dokončení, nabízí několik variant využití - lze jej rozdělit na dva pokoje a mít tak bydlení s dispozicí 4+1. Další možností je v části vybudovat koupelnu nebo toaletu, do pokoje je dovedená studená voda i odpad.

Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou značky Whirlpool a sklokeramickou deskou Hotpoint, dále je zde digestoř, myčka Bosch a dřez Franke. Zásuvky a skříňky mají tiché dojezdy. Linka je podsvětlená led páskem.

Podlahovou krytinu v domě tvoří v obývacím pokoji, v kuchyni a v celém podkroví lino. V zádveří, na chodbách a v koupelně je dlažba.

Vytápění je pomocí kotle na tuhá paliva značky Viadrus, kdy voda je rozváděna do radiátorů. V koupelně je vytápění elektrické podlahové a pomocí otopného žebříku. Vedle koupelny je bojler značky Dražice na teplou vodu.

Okna jsou plastová dvojskla, v některých místnostech trojskla. Součástí některých jsou vnitřní žaluzie, síťky proti hmyzu a také venkovní žaluzie, které poskytují stín a soukromí. Střešní okna jsou dřevěná Velux s roletami.

Vedle domu je zastřešený prostor o velikosti cca 20 m2 připravený na vybudování terasy s posezením.

Nemovitost je cihlová se zateplením 15 cm polystyrenem. Zádveří je dostavěno z Ytongu. Sedlová střecha je zateplená skelnou vatou 20 cm, střešní krytinu tvoří pálená taška Braas. Komín je zděný s keramickou vložkou. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod i elektřinu, plyn je přiveden k pozemku. Elektřina v domě je kompletně v mědi. Do domu je přivedený internet i kabelová televize.

Zahrada u tohoto domu je ideální pro zahrádkáře, pěstitele a kutili. Je osázena různými stromy a keři - jabloně, hrušky, trnky, modrá a žlutá ringle, sloupová třešeň, rybíz, borůvky, maliny a ostružiny. Na pozemku se nachází dřevěná dílna se třemi místnostmi a je částečně podsklepená. Do dílny je přivedena elektřina na 400 V, sklep je odvětrávaný. Dále se zde nachází malá pergola, dva přístřešky s pultovou střechou, fóliovník a skleník. K pozemku je přístup po asfaltové cestě i z horní strany. Zde se na pozemku nachází přístřešek a lze ho uzpůsobit pro parkování auta. Od přístřešku směrem k domu je pak zhotovené osvětlení. Další parkovací místo je vyhrazeno z boku pozemku. V těchto místech je posunovací brána. Celý pozemek je oplocený. Terasa se zahradou jsou situované na jižní a západní stranu.

Nemovitost se nachází v klidné obci Hvozdná, se skvělou dostupností do Zlína. Do Slušovic se autem dostanete za 8 minut, do Vizovic za 15 minut. Holešov je vzdálený 17 km, Vsetín 25 km. V blízkosti domu najdete širokou občanskou vybavenost jako je mateřská a základní škola, obecní úřad, dětské hřiště, knihovna, autobusová zastávka, obchod s potravinami, fotbalové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty, pumptrack, pohostinství nebo ochotnické divadlo, kde se pravidelně konají různé kulturní akce. Okolí obce Hvozdná nabízí možnosti výletů do nedaleké ZOO Lešná, na zříceninu hradu Lukov nebo procházky k rybníku Argalaška.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme domem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Pokud Vás nemovitost zaujala,

zavolejte nám na telefonní číslo 733 661 626

a rádi Vás provedeme pozemkem osobně.

nove_1

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF