Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v obci Ořechov

V jihovýchodním podhůří Chřibů, nabízíme ke koupi novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk s obytnou plochou cca 110 m2.

Novostavba se nachází v obci Ořechov a nese prvky moderního bydlení.

Při výstavbě byl kladen důraz na využití kvalitních materiálů a moderní design. 

Zastavěná plocha nemovitosti je 128 m2, obytná plocha cca 110 m2, terasa 25 m2,

parkoviště 60 m2 a celková velikost pozemku 790 m2

(z toho pozemek sloužící jako zahrada 577 m2).

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

Jaroslav Kadlčík z Husky reality Vám nabízí ve výhradním zastoupení koupi novostavby rodinného domu o dispozici 4+kk s obytnou plochou cca 110 m2. Novostavba se nachází v jihovýchodním podhůří Chřibů v obci Ořechov a nese prvky moderního bydlení. Při výstavbě byl kladen důraz na využití kvalitních materiálů a moderní design.

Zastavěná plocha nemovitosti je 128 m2, obytná plocha cca 110 m2, terasa 25 m2, parkoviště 60 m2 a celková velikost pozemku 790 m2 (z toho pozemek sloužící jako zahrada 577 m2).

Dům je postaven jako jednopodlažní, typ bungalov s praktickým uspořádáním místností.

Ze vstupní chodby se dostanete do technické místnosti a dále do obytných místností. Orientace místností - obytný pokoj s kuchyňským koutem bude celý den prosluněný, situovaný je na východ, jih i západ. Koupelna a dva pokoje, jsou situovány na západ a poslední pokoj na východ. Terasa byla navržena tak, aby byla celý den od východu po západ slunce prosluněná.

Celý dům je postaven ze zdiva Porotherm 44 a je zateplen polystyrenem 10 cm. Na stropní zateplení byla použita izolační vata o tloušťce 30 cm. Střešní krytinu tvoří pálená taška Tondach Samba 11.

Vytápění domu je elektrické podlahové, rozvedeno po domě topnými kabely Fenix. K regulaci tepla slouží v pokojích termostaty. V obytném pokoji je pro teplotní komfort zařízena také klimatizace značky LG.

Dům je napojen na obecní kanalizaci a obecní vodovod. Pro ohřev vody slouží Bojler Dražice o objemu 160 l.

Podlahovou krytinu ve všech místnostech tvoří vinyl značky Gerflor. Stropy jsou sádrokartonové s led osvětlením.

Obklady moderně zařízené koupelny jsou italské značky Abitare. Zde si přijdete na své, ať už jste milovníci rychlé sprchy nebo horké vany, obojí je k dispozici.

Všechny pokoje jsou krásně prosvětlené převážně díky velkým oknům s trojsklem značky Decro Bzenec. Od této značky najdete v domě i vstupní venkovní dveře. Moderní interiérové dveře s obložkami byly doplněny o designové kliky Cobra.

Prostorný, prosvětlený obytný pokoj s kuchyňským koutem jsou připraveny na vybavení podle vašich představ a propojeny se vstupem na terasu. Terasu je dále možné zastřešit, a vytvořit si tak  venkovní posezení i při nepříznivém počasí.

Zahrada poskytuje dostatek prostoru pro dětské hry nebo pro pěstování oblíbených rostlin a stromů. Nachází se v ní také podzemní dešťová jímka.

Poloha obce nabízí obyvatelům místo klidného bydlení ve zdravém životním stylu. Obcí prochází také turistická cyklotrasa a Moravská vinařská cyklostezka.

Jste milovníky klidu, přírody, sluníčka, tak právě pro Vás je tato novostavba určena.

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vás uvidíme na prohlídce.

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF