Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu s restaurací v Napajedlích

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi jedinečný rodinný dům s bytovou jednotkou 5+kk a komerčními prostory v přízemí, kde se v současnosti nachází zavedená a oblíbená restaurace.

Celý dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2018 a náleží k němu i zahrada. 

Celková velikost pozemku je 311 m2, zastavěná plocha je 180 m2.

Fotogalerie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Projděte si celou nemovitost z pohodlí domova

Půdorysy

Přízemí

 snimek_obrazovky_2021-08-23_v_11-38-53

 

1. patro

snimek_obrazovky_2021-08-23_v_11-39-06

 

2. patro

snimek_obrazovky_2021-08-23_v_11-39-19 

Detailní popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi jedinečný rodinný dům s bytovou jednotkou 5+kk a komerčními prostory v přízemí, kde se v současnosti nachází zavedená a oblíbená restaurace.
Celý dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2018 a náleží k němu i zahrada. 
Celková velikost pozemku je 311 m2, zastavěná plocha je 180 m2.
 
Bytová jednotka o velikosti 5+kk s užitnou plochou 160 m2 prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2018. 
Dominantou bytu je bezesporu obývací pokoj s krbem spojený s jídelnou a kuchyňským koutem. Díky množství a umístění oken je v této části domu vždy dostatek světla. Na míru vyráběná kuchyňská linka je laděná do oblíbeného vintage stylu. Najdete zde myčku Beko, plynový sporák a horkovzdušná trouba jsou taktéž značky Beko, digestoř je značky Franke. Srdce bytu navíc bije v duchu původního stavení - zrenovované dveře a obložky působí velmi útulně a zároveň neokoukaně.
V obytné části domu se nachází pokoj, který je však ještě před vstupem do samotného bytu a nyní je využíván jako pracovna. Dále se zde nachází chodba se schodištěm do dalšího poschodí, koupelna s vanou a sprchovou zástěnou a toaletou.
Vedle koupelny Vás jistě zaujmou “tajemné dveře”, za kterými se ukrývá praktická šatna - skvělá pro uložení sezónních věcí, ale také pro různé domácí pomocníky. Dále je zde ložnice orientovaná na východ.
Pokud se z chodby vydáme po schodech nahoru, nalezneme zde další zrekonstruovaný pokoj. Vedlejší pokoj je průchozí a vede přes něj vchod na půdu. Na půdu je přivedena elektřina a také vývody pro klimatizaci - je tedy možné z ní udělat další obytný prostor o velikosti cca 30 m2 a skrze jednoduché stavební úpravy může mít přímý vchod ze schodiště.
Co se týká podlahové krtiny v bytě, je zde zátěžová vrstvená plovoucí podlaha.
 
V přízemí domu se aktuálně nachází zařízená a oblíbená restaurace. I tento prostor byl kompletně zrekonstruován v roce 2018.
Kapacita restaurace je 25 míst a lze navýšit o dalších 20 míst na zahrádce. 
V baru se nachází tři lednice, kávovar, profesionální myčka na umytí skla a pokladna. 
Vybavení kuchyně obsahuje konvektomat, chladící stůl, plynový sporák, fritézu a gril, ohřev talířů a infralampu, profesionální myčku na nádobí, vzduchotechniku, lednici a mrazák. Další dvě lednice a mrazák jsou ještě v jednom ze skladů v přízemí.
V samotné restauraci jsou na míru vyráběné dřevěné lavice a stoly. Je zde profesionální ozvučení Dexon.
Podlahovou krytinu v přízemí tvoří zátěžová dlažba, v restauraci je v dřevěném dekoru.
K restauraci náleží i skladovací prostory - první, v němž se nachází lednice a mrazák a druhý, který slouží jako klasický sklad pro restauraci. Celková plocha restaurace včetně kuchyně a skladů je 163 m2.
 
Velmi praktickou částí domu je technická místnost, která se nachází pod schodištěm do prvního patra. Je zde plynový kotel Baxi, dvě expanzní nádoby a 200 l bojler na ohřev vody.
Výhodou je, že díky dvěma termostatům lze vytápět zvlášť obytnou část a zvlášť přízemí. V celém domě jsou nové radiátory. Na toaletách v restauraci je podlahové vytápění. Dalším zdrojem pro vytápění je také krb v obývacím pokoji. Je z něj vyveden i rozvod do ložnice.
Studna, která je výjimečným prvkem interiéru restaurace, je napojena na čerpadlo v garáži - voda se tak dá využít třeba na zalévání zahrady. Voda ze studny se také používá pro toalety v restauraci.
Dům má po rekonstrukci nové rozvody elektřiny v mědi, stejně jako nové rozvody plynu, vody a odpadů v plastu. 
Nemovitost má také novou fasádu, ale vzhledem k tloušťce zdí není zateplen. Střecha je z kanadského šindelu.  
V přízemí je v prostoru restaurace a kuchyně zaizolovaná a zateplená podlaha.
Okna do ulice jsou dřevěná s trojsklem, okna na zahradu jsou potom plastová, taktéž trojsklenná.

Celková velikost pozemku je 311 m2 a nachází se zde garáž, do které se vejdou i dvě auta, dílna a zahrada s pergolou. Zahrada je od garáže a dílny oddělena plotem s brankou, takže si můžete užít ničím nerušnou oázu klidu naplno. K maximálnímu využití zahrady Vám jistě dopomůže i elektrická udírna.

Věříme, že jste zde díky videoprohlídce, fotogalerii i detailnímu popisu tohoto skvělého domku našli všechny potřebné informace. A pokud Vás nemovitost zaujala a chcete se na vlastní kůži přesvědčit o jeho výjimečnosti, zavolejte nám a my Vás rádi provedeme osobně. Těšíme se na Vás.

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863vizitka_babikova_kadlcik_svoboda-2022 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF