Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata s pozemkem ve velmi oblíbené lokalitě Rusava

Rekreační chata s pozemkem ve velmi oblíbené a žádané lokalitě Rusava.

Dispozice chaty je 3+kk s užitnou plochou 100 m2.

Celková velikost pozemku je 752 m2.

Klidná lokalita mimo hlavní silnici.

 

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

Pěší turistika, cyklistika, koupání, tenis, běžky, lyžování, nebo relax, odpočinek, grilování, zahradničení a houbaření. Tohle všechno v blízkosti jednoho místa. Už víte, co si vyberete jako první? Čemu dáte přednost? Tak pozor! Něco pro Vás máme.

Nabízíme Vám ke koupi rekreační chatu s pozemkem ve velmi oblíbené a žádané lokalitě Rusava v okrese Kroměříž (cca 35 minut jízdy autem od Zlína).

Jde o samostatně stojící, podsklepenou chatu s podkrovím, která má evidenční číslo. 

Nachází se v klidné lokalitě mimo hlavní silnici.

Celková velikost pozemku je 752 m2 z toho zastavěná plocha 49 m2 a užitná 100 m2. 

Dispozice chaty je 3+kk s užitnou plochou 100 m2.

První patro nemovitosti tvoří prosklená veranda s výhledem na pozemek. Dále nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, suchou toaletou a oknem. Skrze chodbičku se vchází do obývacího pokoje s kamny. Z tohoto pokoje je přístup do kuchyně s jídelním koutem. Celé patro je průchozí dokola. V podkroví jsou dvě samostatné ložnice. Každá má vlastní okno.

Dispozici chaty je možno jakkoliv změnit dle vlastních preferencí. 

V suterénu pod chatou je prostorný zděný sklep a druhá toaleta. Sklep může sloužit jako místo pro uložení potřebného nářadí na zahradu, případně k uložení zahradního nábytku či k uskladnění dřeva. Může se zde vybudovat druhá kuchyně a venkovní posezení.

Venkovní terasa nabízí nádherný výhled na rusavské lesy. Je zde možnost vybudování druhého posezení u vstupu do sklepa, které bude zastřešené a vždy zde bude příjemný stín.

Součástí chaty je pozemek o rozloze 752 m2, na kterém pohodlně zaparkujete.

Krov, podlahy, okna a okenice jsou ze dřeva. Podsklepení chaty je z kamene. Střecha budovy je sedlová. Chata je napojena na elektriku. Vytápění je řešeno kamny. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou po převaření. V blízkosti je studánka. Odpady z wc jsou svedeny do septiků a odpady ze sprchy a umyvadla vedou do trativodu.

Chata je na svažitém pozemku s ideální orientací na jižní světovou stranu. Je umístěna v krásné přírodě. Vhodná je pro ty, kteří mají blízko k přírodě a rádi sportují, odpočívají nebo poznávají nová místa.

Přístup k chatě je po částečně zpevněné cestě, dostanete se k pozemku i autem.

Obec Rusava nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V blízkosti chaty se nachází koupaliště s vyhřívanou vodou, tenisové kurty, Pardus, Jestřabí Rusava, kemp, restaurace či cyklostezky.

Nedaleko je lyžařský svah, který je v zimě uměle zasněžován.

Hostýnské vrchy vybízí k pěší turistice, cyklistice, houbaření nebo sběru lesního ovoce. Lesy v okolí jsou houbařům ráj. Cyklisté zde najdou trasy různých náročností. Pěší zase bezpočet tras pro vycházky přírodou.

V dojezdové vzdálenosti autem z Rusavy jsou zajímavá místa, jako Svatý Hostýn 13 km, ZOO Zlín 25 km, Holešov 12 km, Kroměříž 30 km, Bystřice pod Hostýnem 8 km nebo Zlín 30 km. 

Zavolejte nám a spolu se domluvíme na prohlídce. Těšíte se až si chatu s pozemkem prohlédnete osobně? My se těšíme na Vás!

 

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_babikova_kadlcik_hola-2022

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF