Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata na slunném kopci v Pohořelicích

Podsklepená chata v zahrádkářské kolonii v Pohořelicích. 

Zelená oáza klidu s krásným výhledem do krajiny.

S celoročním přísunem slunce do všechn oken.

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

Hledáte po celodenním shonu oázu klidu? Chcete si s rodinou udělat táborák? Rádi byste si vypěstovali a utrhli čerstvé ovoce a zeleninu z vlastního záhonku, keře či stromu? Tak právě zrovna Vám nabízíme ke koupi podsklepenou chatu s podkrovím o zastavěné ploše 16 m2 v oplocené zahrádkářské kolonii v obci Pohořelice u Napajedel. Kolem chaty je k dispozici pozemek o rozloze cca 400 m2, který je ve vlastnictví státu a je dlouhodobě majitelům pronajímán. Chata má evidenční číslo, zavedenou elektřinu, je napojená na dálkový vodovod, který se v zimním období zastavuje. Její velkou výhodou je, že se nachází v zelené oáze klidu. Tam, kde dohlédnete, vidíte jen zeleň, pole, louky, lesy a rybník. Na kráse chatě neubírá ani to, že je v kopci, protože nabízí ničím nerušený klid a žádné zvědavé sousedy od vedle, i když je máte, co by kamenem dohodil. Sluneční paprsky, které po celý den dopadají na chatu s pozemkem se postarají o to, aby se vaší úrodě dařilo a krásně rostla.

Kaskádově členěné políčko, ovocné a okrasné stromy, keře, houpačka, dvě posezení, terasa, balkón, domácí venkovní sprcha… tohle všechno zde najdete.

Sklep stavby je zděný a rozdělen na dvě místnosti. V té větší je kuchyňská linka, lednička, šteláře k uschování potřebných věcí a zahradní nářadí s nábytkem. Díky dvěma oknům je zde celý den světlo. Menší místnost sklepa může sloužit jako skladovací prostor. Do prvního patra se jde venkem kolem terasy s posezením, po schodech přes balkón, který nabízí nádherný výhled do okolní krajiny. Vchodovými dveřmi z balkónu vstoupíte do hlavní místnosti chaty. Dvě okna se postarají o světlo přes den, tak i soukromí v noci díky okenicím. Nyní je zde obývací místnost s postelí, posezením, kamny a menší místnůstkou pro suchý záchod. Z této místnosti vedou mlynářské schody do podkroví chaty, které může sloužit jako místo pro spánek. I zde jsou dvě okna s okenicemi naproti sobě, díky kterým budete mít dostatečný přísun vzduchu v horkých letních dnech.

Krov, podlahy, okna a okenice jsou ze dřeva. Podsklepení chaty je z cihly. Střecha budovy je sedlová. Na pozemku je k dispozici elektřina. V zimních měsících se chata vytápí kamny na dřevo. Na hranici pozemku je kohout na užitkovou vodu, který se pouští a zastavuje dle počasí (duben až říjen). Pronájem pozemku je 1000 Kč za rok dohromady s užitkovou vodou. Chata se prodává s veškerým vybavením, zahradním nářadím, sekačkou, houpačkou a zahradním nábytkem.

V okolí je krásná příroda a klid. Chata se nachází nedaleko nově vybudovaného chovného rybníka, který může sloužit k rybolovu nebo procházkám. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená 900 metrů. Město Napajedla 3,7 km; Zlín 14 km; Uherské Hradiště 20 km. Příjezd je vhodný autem po příjezdové nezpevněné cestě k zahrádkářské kolonii.

Pokud bydlíte v bytě a chcete mít místo pro relaxování s rodinou v krásné přírodě, v dostupné vzdálenosti od města, tak právě tohle je možná to správné místo pro Vás. Zavolejte nám a spolu se domluvíme na prohlídkovém dni. Těšíte se až si chatu s pozemkem prohlédnete osobně? My se těšíme na Vás!

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_babikova_kadlcik_hola-2022

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF