Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytová jednotka 2+1, 68 m2 v Napajedlích

Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží ze tří. Byt je velmi vzdušný

a příjemně prosvětlený. Skládá se ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje,

kuchyně, ložnice, chodby se šatnoua koupelny s vanou a toaletou.

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi cihlovou bytovou jednotku v Napajedlích na ulici Jiráskova, o velikosti 2+1, 68 m2, která byla kompletně zrekonstruovaná v květnu 2019.

Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží ze tří. Byt je velmi vzdušný a příjemně prosvětlený. Skládá se ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, chodby se šatnou, koupelny s vanou a toaletou.

Orientace bytu je na východ kuchyně, koupelna a šatna, na západ obývací pokoj s ložnicí. Kuchyně a obývací pokoj je propojen a slunce prochází celým bytem.

Byt prošel kompletní rekonstrukci v roce 2019, a to nové omítky včetně perlinky, nové rozvody vody, elektřiny, nový plynový kotel, radiátory, snížené stropy ze sádrokartonu, s led osvětlením, nové podlahy, nové dveře včetně obložek, nově vystavěná komora a zrekonstruovaná koupelna a moderně vybavená kuchyně.

Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou na míru v nadstandardu, ve vysokém lesku. Linka je vybavena nadstandardními vestavěnými spotřebiči,indukční deska, myčka, horkovzdušná trouba, digestoř. V kuchyni je velkou předností velká pracovní plocha a okno pro odvětrání a hlavně přirozené denní světlo.

Moderně řešená koupelna je vybavena vanou, sprchou, umyvadlem, toaletou s geberitem a žebříkovým radiátorem. Vše ve vysokém nadstandardu. V koupelně je okno na prosvětlení a odvětrání.

Podlahovou krytinu v celém bytě tvoří plovoucí podlaha v dekóru světlého dřeva. V koupelně je na podlaze velkoformátová keramická dlažba.

Vytápění a ohřev teplé vody v bytě je vlastním plynovým kotlem Protherm, rozvod tepla je do radiátorů Korádo s termoregulačními hlavicemi. Rozvody vody v bytě jsou v plastu a elektroinstalace v mědi.

Dostupnost veškeré občanské vybavenosti je v dosahu do 5 min, zastávka BUS 5 minuty. Škola, školka 15 minut. Les do 10 minut. V blízkosti domu se nachází zeleň a posezení na lavičkách.

Součástí bytu je prostorný zděný sklep. Parkovat lze přímo před domem, nebo na parkovišti podél cesty.

Náklady na bydlení do 3000,- Kč včetně zálohy na elektřinu a tvoření rezervy do fondu oprav.

Pro více informací, nás kontaktujte. Rádi Vás uvidíme na prohlídce.

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF