Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Kadlčíkovi za velmi profesionální i lidský přístup při prodeji našeho bytu v Napajedlech. Celý tým byl po celou dobu velmi příjemný, ochotný, spolehlivý a vždy připravený pomoci. Přejeme Jardovi štěstí v osobním životě a HUSKY REALITY i do budoucna spoustu spokojených klientů. Manželé Bílí
Manželé Bílí

Děkujeme týmu HUSKY REALITY za sponzorskou podporu našeho fotbalového turnaje. Věcné dary udělaly dětem radost a maskot Marvel se postaral o skvělou atmosféru na tribuně.
Veronika Smyčková

Ráda bych touto formou poděkovala panu Kadlčíkovi za jeho služby při prodeji naší nemovitosti. Byl nám skvělým průvodcem celým procesem od první schůzky až po jeho realizaci. Spolu se svými kolegy vytvořil úžasnou prezentaci námi prodávaného domu, která přilákala mnoho zájemců k prohlídce. Po celou dobu naší spolupráce byl velmi příjemný, ochotný a vždy připravený pomoci. Vážím si jeho lidského přístupu a férového jednání. HUSKY REALITY rozhodně všem doporučuji.
Orsavová Hana

Obrátili jsme se na realitní kancelář Husky Reality v Napajedlích v době,kdy jsme si nevěděli rady a tlačil nás čas.Byli jsme v příjemném šoku přístupem pana Kadlčíka a jeho týmu.Vstřícný,lidský,profesionální tým,nebylo problém kdykoli zavolat a poradit se.Poznali jsme jenom samotného makléře,jeho asistentku a pana Bartůňka.Všichni bezva lidi,vřele každému doporučuji a dáváme 100 hvězdiček.Moc a moc děkujeme. Samsonková Nikola + Kristýna.
Samsonkovi

Husky Reality doporučuji. Prohlídky probíhaly profesionálně, celý tým byl vždy milý. Prezentace našeho domu byla velmi povedená. Video i fotografie. Poté co jsme k Husky Reality přešli po našem špatném výběru předchozí makléřky, jsem byla nedůvěřivá, ale vše se nakonec povedlo dotáhnout do zdárného konce. Teď už se jen odstěhovat a nastěhovat do nového.
Lenka Hrabicová

Děkujeme p.Kadlčikovi za jeho profesionalitu a vstřícný přístup... Byl schopen vyřídit překážky, které se naskytly a vše dotáhl do úspěšného konce. S pozdravem Zavřelovi
Zavřelovi

Již dvakrát jsem měl možnost spolupracovat s Husky Reality a v obou případech byla úspěšná a na velmi profesionální úrovni. Vstřícné a přátelské vystupování. Maximální spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkuji. Tomáš Vavruša
Tomáš Vavruša

Když nemovitost tak vždy přes Jarka Kadlčíka! Radek Kaňovský
Radek Kaňovský

Profesionální firma od A-Z. Jiří Rozkydal
Jiří Rozkydal

Vse v poradku, doporucuji sluzby pana Kadlcika. Petr Běšínský
Petr Běšínský

Maximálna spokojnosť vo všetkých smeroch, odporúčam, keď nemovitosť tak jedine s Husky Reality. ĎAKUJEME. Lucia Paulovicova
Lucia Paulovicova

Maximální spokojenost, vstřícné jednání, ochota. Lenka Pagáčová
Lenka Pagáčová

Dobrý den, mám za sebou velmi pozitivní zkušenost nejen s firmou, ale i konkrétním realitním makléřem, p. Bartůňkem. Spolupráce byla z mého pohledu na velmi profesionální úrovni, realitního makléře hodnotím jako spolehlivého, zodpovědného a "akčního" ve smyslu ochoty být k dispozici nad rámec očekávaných pracovních povinností. Do budoucna budu ráda ve spolupráci pokračovat.
Renata Halová

Aktuálne som prijala novů kariérnu výzvu v malebnom prostredí Moravy. Hľadala som byt prioritne v Luhačovicích, Uherskom Hradišti, Uhersom Brode. Oslovila som spoločnosť Husky. Komunikácia od prvej odpovede až po finálne uzatvorenie Zmluvy o nájme hodnotím vysoko profesionálnu, ale predovšetkým i ľudsky príjemnú. Maklér Lukáš bol férový a jednal v záujme spokojnosti oboch zmluvných strán. Mám za sebou presťahovanie z Prahy, prvé dni v Luhačovicích, v krásnom byte a s príjemnými ľuďmi v okolí. Makléri sú predovšetkým orientovaní na rýchle uzatvorenie zmluvy a často zabúdajú, že klient sa chc cítiť pri tejto zmene príjemne a možno chce prehoiť pár viet navyše. Maklér s ktorým som komunikovala ma prekvapil záberom do ďaleko širšej oblasti ako len realít, diskutovali sme o businesse a dopadu na medziľudské vzťahy. To ma presvedčilo, že Husky je spoločnosť, ktorej možem doverovať. Husky vrelo odporúčam. Apropos názov je odvodený od koníčka myslím pána majiteľa. Kto má rád zvieratá, má rád i ľudí:-) prajem mnoho úspechov v businesse a klientom príjemné vstupovanie do obchodov s kanceláriou Husky. - Bernadeta
Bernadeta Sýkorová

Jednoznačně doporučujeme!!! Spolupráce s Husky Reality, teda pro nás konkrétně hlavně s panem Petrem Čáslavským, probíhala po celou dobu na jedničku. Pomohl nám prodat byt ve velmi krátkém čase a tak koupit náš vysněný dům. Nemůžeme vytknout naprosto nic. A ikdyž během procesu prodeje bytu a koupi domu nastala spousta nečekaných situací, vždy se zachoval velmi profesionálně a vždy nám pomohl situaci řešit. Pana Čáslavského doporučujeme všem, ať už chcete prodat nemovitost nebo koupit. Své práci opravdu rozumí a se vším vám rád poradí a pomůže. Ze srdce děkujeme, že jste nám pomohl získat náš nový domov, jsme za Vás velmi vděční,
manželé Šafaříkovi

Díky pane Čáslavskému, proběhl prodej bytu na 1*, velká spokojenost, se vším poradil, pomohl, vysvětlil, byli jsme opravdu se vším moc spokojeni, děkujeme.
Eva Jančaříková

Za mě nejde nic vytknout. Super přístup, ochota, vstřícnost a to nejvíc - ve svém bytě mám úžasného nájemníka. Děkuji
Irena Stodůlková

Spolupráce s panem Bartůňkem byla od samého počátku na profesionální úrovni. Velmi doporučuji. Vstřícné, flexibilní, informačně přesné a korektní chování.
Michal Zemánek

Velice milý a vstřícný přístup. Pan Čáslavský nám vždy vše ochotně vysvětlil a byl nám kdykoliv k dispozici. :) :) Vše probíhalo bez problémů a moc za to děkujeme.
Dominika Kotíková

Nejlépe připravená prohlídka nemovitosti, jakou jsem s kolegou zažil, tuto realitní kancelář doporučuji.
Karel Adamus

Spolupráce s panem Kadlčíkem a jeho týmem Husky Reality při zprostředkování prodeje našeho rodinného domu ve Zlíně byla naprosto perfektní a profesionální, přitom plná pohody a empatie - od počátečního projednání smluvních podmínek, přes skvělou prezentaci a organizaci prohlídek, až po závěrečné předání prodané nemovitosti novým majitelům. Případným zájemcům o realitní služby pana Kadlčíka vřele doporučuji!
Jaromír Kašpárek

Na podzim jsem prodávala chatu a protože mám dobré zkušenosti s Husky real. kanceláří, obrátila jsem se pana Kadlčíka. Od té doby co jsem kupovala byt je jejich jednání i prodej na vysoké úrovni, vše bylo nafoceno i krátké video, byla jsem moc překvapena a nadšena jaký to byl profesionální přístup k prodeji chaty. Chata se prodala vše bylo papírově perfektně vyřízeno a doufám, že všichni byli spokojeni. Budu nadále HUSKY reality doporučovat, jsou opravdu výborní.
Ševčíková Ivana

S realitním makléřem p. Kadlčíkem mám ty nejlepší zkušenosti. Byl mi doporučen klientem, kterému prováděl prodej bytu. Musím dát za pravdu všem předchozím komentářům. Příjemný, vstřícné vystupování, profesionalita, spolehlivost, operativnost prostě všech 5. pé. Kdyby to šlo tak dám 1O hvězdiček. Vřele doporučuji je profesionál ve svém oboru.
Vavrušová Alena

Spolupráce s Husky Reality byla už od první chvíle perfektní. Po předchozích zkušenostech s jinými makléři jsme měli konečně příležitost setkat se s profíky, kteří se stali nesmírnou inspirací. Jarda s Petrem nejenže dokonale rozumí svému oboru, ale zároveň ho dělají srdcem, s empatií a neustále dobrou náladou, která je rozhodně nakažlivá. I přes běžné strasti spojené s prodejem nemovitostí nám byla RK Husky oporou ať už telefonicky, nebo pak osobně při zařizování veškeré administrativy spojené s prodejem nemovitosti. A že jí nebylo zrovna málo... Kdo tento veselý tým s chlupáči Arisem a Dirsem stále nezná, vřele doporučujeme se s nimi sejít. Ještě jednou děkujeme! :)
manželé Zimovi

Měli jsme velké štěstí, že jsme při koupi našeho domu narazili právě na Husky Reality. Zájem o klienta, skvělá spolupráce, příjemná komunikace, tím vším se může pochlubit tato realitní kancelář. Ochota a zájem pana Kadlčíka spolu s jeho vysokým pracovním nasazením z něho dělá realitního makléře,kterého bychom při koupi či prodeji nemovitosti, vždy chtěli potkat. Moc děkujeme a přejeme Husky Reality mnoho dalších pracovních úspěchů.
Haluzovi

V rámci financování pro mého klienta jsem řešil nákup nemovitosti pro mého klienta přes RK Husky. V poslední době jsem se setkal s několika RK, které v okamžiku přetlaku poptávky na ni reagovali následujícím způsobem: i když budete pro klienta řešit možnost získání HÚ, tak Vám dáváme 5 dnů na to, aby jste si ověřili dostupnost HÚ včetně prověření nemovitosti nebo možností výstavby na pozemku (na kterém nebylo zdaleka vše v pořádku) a pak musíte zaplatit rezervační zálohu (150-200 000 Kč). Pokud tak neučiníte obchod padá. Pan Kadlčík mne na rozdíl od těchto RK zaujal věcným a profesionálním přístupem. Nechal mi dostatek času na prověření všech informací o bonitě klienta a poskytnul mi všechny informace potřebné k odhadu včetně výběru odhadce. Bylo možné se sním bavit i o úpravě kupní smlouvy a smlouvy o advokátní uschově včetně otevřené a věcné komunikace s ním. Takto si představuji práci realitní kanceláře, na rozdíl od spousty jiných RK, které se nechovají vůbec korektně.
Ing.Jiří Kučera (Kučera Idea s.r.o.)

Skvělý přístup, prohlídka skvělá a kvalitní podpora během celého procesu koupě domu :)
M. Green

S kanceláři jsem spolupracovala při prodeji bytu. Ocenila jsem velmi kvalitní služby, naprosto profesionální a vstřícný přístup, spolehlivost, operativnost a hledání nejlepšího řešení
PhDr. Zdeňka Friedlová

Jednání s panem Kadlčíkem jsem absolvovala 2x. Vždy na velmi profesionální úrovni. Všechny informace měl k dispozici, prohlídky nemovitostí měly vysokou úroveň. Prostě profesionál v každém směru. Škoda, že to nelze říci o ostatních realitních makléřích z jiných kanceláří. Husky Reality vřele doporučuji.
Bradová

Se službami Husky Reality jsme velmi spokojení. Zástupce firmy se o nás po celou dobu obchodu pečlivě staral, vycházel našim požadavkům plně vstříc, zajistil nám nejen výbornou kupní cenu, ale i spolehlivého obchodního partnera, obstaral veškerou komunikaci a nakonec nám připravil i velmi milé překvapení. Děkujeme a doporučujeme :-) manželé Koneční
manželé Koneční

Touto cestou bychom rádi poděkovali panu Kadlčíkovi za velkou pomoc a snahu při hledání našeho bydlení. Velmi profesionální a lidský přístup. Doporučujeme
David Prachař

Jestli chcete v realitních službách zažít 100% naplnění hesla: SPOLEHLIVOST - PROFESIONALITA - ORIGINALITA, které vévodí úvodní webové stránce Husky Reality, svěřte svou nemovitost do rukou Jaroslava Kadlčíka. Již úvodní rozhovor s ním vás přesvědčí, že jste na správné adrese a vě́řte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. To, že můžete nemovitost prodat rychle, ale výhodně a přitom jen s vaší minimální součinností, to je prostě k neuvěření! My jsme tyhle služby vyzkoušely a pana Kadlčíka rozhodně doporučujeme. A jemu děkujeme za bezvadnou spolupráci. Gartnerovi
Gartnerovi

Jsme moc rádi, že jsme při koupi nemovitosti narazili právě na Husky reality a pana Kadlčíka. Jeho férový, profesionální a seriózní přístup zajistil hladký průběh, i když se komplikovalo jednání ze strany banky. Díky němu jsme zvládli realitní kolotoč (koupi, pronájem a následně další pronájem), byl nápomocný ve všech ohledech a můžeme ho jenom doporučit. Jeho profese ho baví a dělá ji srdcem, a to je znát na výsledcích. Moc děkujeme a do budoucna, pokud budeme řešit něco ohledně realit, tak jedině s Vámi.
Melzerovi

Vážený pane Kadlčíku, chtěla bych Vám poděkovat nejen za dechberoucí prezentaci mé nemovitosti, ale i za Vaše maximální nasazení, velmi příjemnou komunikaci a profesionální přístup během naší spolupráce. Ještě jednou moc děkuji za prodej a přeji hodně pracovních úspěchů a mnoho radosti v osobním životě.
Ing. Radka Hučková

Je vidět, že pan Kadlčík svou práci miluje a klientům se snaží vždy vyjít ,až nadstandartně, vstříc. Spolupráce s celou realitní kanceláří byla na vysoké úrovni, vše probíhalo rychle a dle domluvy. Můžeme a musíme jen DOPORUČIT! Moc děkujeme rodina Černocká
rodina Černocká

Děkuji panu Kadlčíkovi, za profesionální jednání a spolupráci při prodeji pozemku, vše proběhlo rychle a bez problémů. Mohu tuto realitní kancelář jenom doporučit.
Kopecká

Tímto bychom chtěli poděkovat panu Kadlčíkovi za zprostředkování koupě nemovitosti. Vše proběhlo nad naše očekávání. Přes skvělou prohlídku, financování, příjemné a rychlé jednání, ochotu, spolehlivost. Pro klienta se snaží dělat opravdu maximum. Pokud někdy budeme znovu řešit koupi/prodej nemovitosti, rádi se na Vás zase obrátíme. Vřele doporučujeme a děkujeme.
Šimoník

Pana Kadlčíka jsme kontaktovali na základě inzerátu na prodej bytu. Po telefonické dohodě jsme se dostavili na prohlídku bytu. Při prohlídce jsme se setkali s mladým seriózním mužem, který nám dokázal maximálně zodpovědět otázky na naše dotazy. Jednání bylo korektní a ochotné. Vše proběhlo dle dohody. Veškerý průběh prodeje,přepisu a předání bytu proběhl v klidu a bezproblémově. Za vše děkujeme.
Manželé Šimoníkovi

Díky panu Kadlčíkovi jsme si s manželkou splnili náš sen mít domek se zahradou. Jeho vstřícný přístup k prodeji našeho bytu a koupi domku byl podle mě nadstandardní. Naše situace byla velmi komplikovaná a pan Kadlčík vše zvládl, z mého pohledu, naprosto v klidu. A tím dodával klid i nám. Moc mu za to všechno děkujeme.
Manželé Uhříčkovi

Dobrý den pane Kadlčík, Moc ráda bych Vám poděkovala za práci, kterou jste pro mne pří prodeji bytu odvedl. Přebral jste na sebe veškeré zařizování, jednání i starosti s tím spojené a vše proběhlo k mé největší spokojenosti. Myslím, že tak kompletní servis společně s Vaší dochvilností jsou tou nejlepší vizitkou. Přeji vám hodně zdaru v profesním i osobním životě a spoustu spokojených zákazníků!
M.Singerová

Pan Kadlčík mi ve všem moc ochotně poradil a také ochotně pomohl v prodeji a koupi dvěma domů i dvěma bytů které jsem prodávala a také kupovala, moc mu za to děkuji jinak bych to bez něj sama nezrealizovala. Velký dík.
Paní Petříková

S Jardou se známe už léta, studovali jsem spolu a po škole zůstali přátelé. Proto jsem ho oslovil, když jsme s přítelkyní hledali své bydlení. Před sedmi lety jsem za jeho pomoci koupil byt. Vše probíhalo naprosto bez problému, o jakémkoliv Jardovém kroku po úřadech jsem byl informován. Hypotéka byla vyřízena do 14 dnů a mohlo se bydlet. Za pár let jsem Jardu oslovil, aby mi zprostředkoval koupi chaty. Opět pro mne připravil full servis a mne celá koupě "stála" jen podpis smlouvy. Vše potřebné obstaral Jarda. Jelikož se životní priority mění, a my začali plánovat rodinu, byt se nám tak stal malým. Rozhodli jsem se koupit dům, který budeme opravovat. To obnášelo prodat chatu i byt. Opět vše v Jardově režii, opět značka NO PROBLEM. Jardovy služby proto musím jen vřele doporučit. Stále se snaží přijít s něčím novým. Nemovitosti prodává interaktivně, jsme přeci v 21.století.
L. Richter

Dobrý den pane Kadlčíku, píšu Vám slíbenou odezvu. Recenze atd. nepíšu, tak Vám to napíšu svými slovy jestli to tak bude dostačující. Rychlá odpověď na můj zájem o inzerát byla pro mě milé překvapení. Byli jsme rádi za umožněnou rychlou prohlídku domu. Další plus, ochota udělat něco navíc. Uzavřela bych to příjemným jednáním a bezproblémovou domluvou. Byli jsme s Vámi spokojeni, takže žádné výtky nemáme. :-)
Jadrníčková

S panem Kadlčíkem sem přišel do kontaktu asi před šesti lety při shánění cihlového bytu 2+1. Byl to v té době celkem oříšek. Po prvním seznámení a probraní situace na trhu se začali věci hýbat. Během týdne se ozval s nabídkou dvou bytů, které se mi oba líbili a jeden z nich sem si vybral. Při přepisování a dalších nezbytných formalitách mi byl pan Kadlčík neustále k dispozici s mými (dost četnými) otázkami. Asi před rokem sem řešil prodej bytu po zemřelém tatínkovi a bez váhání se opět obrátil na pana Kadlčíka. Vše proběhlo k mé spokojenosti, od sehnání kupce přes papírování až po znovu z mé strany četné otázky (neprodáváte byt každý den). Shrnutím výše uvedeného můžu, teď už svého osobního makléře vřele doporučit a při dalším řešení prodeje /koupi bytu případně domu se na něj opět s důvěrou obrátím.
Hasmanda

S panem Jaroslavem Kadlčíkem jsme řešili bydlení i finance. Je to profesionál s lidským přístupem. Se vším pomohl, zařídil, zajistil, domluvil. Pro klienta dělá opravdu maximum. Můžeme spolupráci s ním vřele doporučit.
Kwaczkovi

Dobre rano Jary, Touto formou bych Ti rada poděkovala za prodej meho bytu,kdy za neuvěřitelných 14 dní jsi měl kupce.Jelikož jsem již díky tobě tento byt získala,byl jsi pro mě jasná volba ?.Ovšem Tvé inovativní nápady,byly pro mě příjemným překvapením ??.I přes všechny komplikace se to zvládlo. Takže děkuji a přeji hodně spokojených zakazníků tak jako já. Danča
Dana Machálková

Dobrý den pane Kadlčík, i když recenze běžně nepíší, u Vás udělám výjimku. Rád bych Vám poděkoval za prodej mého bytu a především za Váš přístup k řešení všech záležitostí s tím spojených. Veškerý průběh počínaje inzerátem, prohlídkami bytu, přípravou smluv až po přepis bytu u notáře proběhl bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkuji a přeji Vám ať máte hodně spokojených zákazníků a ať se Vám daří. Mirek Mikel
Ing. Miroslav Mikel

Jednoduse maximalni spokojenost,pan Kadlcik nas zastupoval jako makler jiz v minulosti pri hledani pronajmu bytu ve Zline,kdy nam nabidl a zprostredkoval presne to,co jsme s manzelkou hledali. Kdyz jsme se tedy po letech uz jako viceclena rodina rozhodli pro koupi bytu ve Zline,opet jsme se rozhodli kontaktovat primo jeho, zcela podle ocekavani nam zajistil opet presne to same profesionalni jednani a nejen byt - ale domov opravdu splnujici vsechny nase pozadavky. Jako bonus ma opravdu uprimny zajem na spokojenosti svych klienu a i po delsim case,kdy se realizovala koupe, nas kontaktuje s novymi informacemi, ktere by nam mohli pomoci v oblasti financi a bydleni. Pokud zvazujete koupi nebo prodej nemovitosti, pripadne radu z oblasti uveru atp.,je pan Kadlcik tim pravym,na koho se muzete spolehnout. S pozdravem a uprimnym diky, rodina Slovakova.
Slovákovi

Dobrý den pane Kadlčíku, děkuji, ale snad podání daňového přiznání zvládnu. Zítra hodlám jít na FÚ. Jinak můžu říci, že jsem s Vašimi službami byla po celou dobu velmi spokojená, jste pružný, rychlý, ochotný, příjemný, máte spoustu dobrých nápadů a jste spolehlivý. Určitě Vás budu známým doporučovat. Mějte se moc hezky a hodně štěstí v práci i v soukromí. Hezký den
Bc. Jana Černochová

Vybrali jsme si vás jelikož už zkušenost z minulosti máme s vámi velmi dobrou. V realitách působíte již delší dobu a to se odráží v profesionalitě. Máte příjemné vystupování a umíte jednat s lidmi. Spolehlivost je vám vlastní. S manželem o vás mluvíme jen v superlativech. Všude jste námi doporučován.
Skácelovi

Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši ochotu, příjemné jednání, zdvořilou komunikaci, snahu nám vyjít ve všem vstříc při realizaci koupě bytu a rovněž zajištění veškerých nezbytných formalit, písemností a všech náležitostí s tím spojených. Oceňujeme Vaši obětavost pro věc, kompletní servis a zejména korektní jednání. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků.
manželé Chovancovi

Vážený pane Kadlčík, když jsme začali s Vámi jednat o prodeji domu v našem vlastnictví, netušili jsme, jak bude naše spolupráce vypadat. Dnes však víme, že jsme se na Vás mohli ve všech záležitostech 100% spolehnout. Vždy jsme byli v pravý čas informováni o probíhajících jednáních s potenciálními zájemci. Dnes je dům prodaný a my víme, že jen díky Vám jsme mohli léto 2019 prožít v klidu s našimi vnoučaty, aniž bychom se museli stresovat s celou rozsáhlou agendou prodeje, včetně právnických náležitostí. Děkujeme Vám za Vaši profesionálně odvedenou práci. S přátelským pozdravem manželé Milena a Petr Stuchlíkovi Napajedla 22.9.2019
manželé Milena a Petr Stuchlíkovi

Příjemný muž, vše nám ochotně vysvětlil a poradil. Má velmi milý a trpělivý přístup. Rychlé jednání a dobrá spolupráce. Vřele doporučujeme a děkujeme Staufčíkovi.
manželé Staufčíkovi

Tímto chci poděkovat za nadstandartní péči při prodeji naší bytové jednotky v Uherském Hradišti, jednání bylo profesionální a rychlé. Husky Reality přeji mnoho dalších úspěchů při prodeji či pronájmu nemovitostí. V případě dalšího prodeje nebo pronájmu se na vás obrátím.
Červinka - Czech republic s.r.o.

Radi bychom panu Kadlcikovi podekovali za zprostredkovani koupe bytu v Napajedlich. I pres drobne nejasnosti ze strany prodavajiciho byl pan Kadlcik schopen vse vyresit a prodej dotahnout k nasi spokojenosti.
R.V.

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB RK

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení