1

NAŠE HODNOTY

Na jakých principech naše realitní kancelář funguje? 
 
TRANSPARENTNOST
Jsme transparentní v komunikaci mezi kupujícími a podávajícími.
 
FÉROVOST
Máme své zásady, ze kterých neuhneme, držíme se jich a neupřednostňujeme ani své kamarády.

UPŘÍMNOST
Nemažeme Vám med kolem pusy, ale vždy se s Vámi bavíme na rovinu, i co se cen nemovitostí týče.
 
ORIGINALITA
Nežijeme pouze realitním světem. Máme i lidskou stránku ve formě maskota Marvela, který se účastní např. běžeckých akcí s dětmi.
 
HRANICE
V týdnu jsme Vám plně k dispozici a rádi se Vám přizpůsobíme. O víkendu se však věnujeme sobě a svým rodinám.

Zakladatel Jaroslav Kadlčík, M.R.E. a celá naše firma stojí na těchto hodnotách. Díky nim se posouváme, stále rosteme a jsme stabilním partnerem při prodeji či koupi nemovitosti. 
2

ODHAD CENY NEMOVITOSTI

Zajímá Vás cena Vaší nemovitosti? My Vám řekneme adekvátní cenu, která vychází jak z našich zkušeností, tak z nabídkových cen nemovitostí a samozřejmě i z reálných kupních cen.

3

FOTOPREZENTACE

Ač si to spousta lidí nepřipouští, nákup je především o emocích. První dojem uděláme pouze jednou a to zpravidla rozhoduje. Proto si zakládáme na spolupráci s profesionálním fotografem a na technice, kterou používáme, abychom fotografiemi Vaší nemovitosti vzbudili u kupujících příjemný první dojem a vyvolali pozitivní emoce.

4

VIDEOPROHLÍDKA

Jak jednoduše a rychle představit nemovitost potenciálnímu kupci, aniž by musel během prohlídky klikat nebo vykonávat jakoukoliv činnost? Jedině videoprohlídkou. Zájemce provedeme celou nemovitostí ve vysokém rozlišení a poukážeme na zajímavosti, které by jinak mohl opomenout. Na čem si dále zakládáme, je pohled z ptačí perspektivy. Z dronu Vám krásně ukážeme polohu nemovitosti a současně i okolí, které ji obklopuje. 

5

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Virtuální prohlídka je unikátní nástroj ke zviditelnění nabídky Vaší nemovitosti. Zájemce si může nemovitost prohlédnout z pohodlí domova okamžitě, bez čekání, na svém počítači nebo mobilu. Ať už je víkend či pozdní večerní hodina, virtuální prohlídka je stále k dispozici. Na osobní prohlídku pak zájemce přichází s nemovitostí seznámen a zpravidla připraven ji zakoupit. Virtuální prohlídka šetří čas všem zúčastněným.

6

INTERAKTIVNÍ PANORAMATICKÁ FOTKA

Nejrychlejší způsob jak si potenciální kupující udělá okamžitou představu o poloze nemovitosti, je použití naší 360° panoramatické fotky s interaktivními body, zobrazujícími obchody, autobusové zástavky či jiné objekty občanské vybavenosti. Níže se můžete podívat na mapu zrealizovaných nemovitostí v lokalitě Napajedla.

7

VLASTNÍ WEBOVÁ STRÁNKA NEMOVITOSTI

Vlastní webová prezentace nabízí potenciálním zájemcům exkluzivní náhled na celý objekt prodeje. Dostávají tak k dispozici veškeré informace na jednom místě, a to profesionální foto, video, virtuální prohlídku, 360° panoramatickou fotku s body zájmu a texty k nemovitosti. Můžete tak Vaši nemovitost snadno propagovat i na sociálních sítích. 

Vypadat to může i takto

8

FINANCOVÁNÍ

Hypotéku na nemovitost Vám dokáže zařídit kdekdo. Ale za jakých podmínek? My jsme se rozhodli spolupracovat se špičkovými finančními poradci, kteří pro Vás vždy vytvoří ty nejlepší podmínky pro financování Vaší nemovitosti. 

9

PRÁVNÍ SERVIS

Veškeré právní služby jsou při prodeji přes naši realitní kancelář součástí našich služeb. Vy se tedy o nic nemusíte starat.

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB RK

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení