Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


VIP rodinný dům v Napajedlích

V zastoupení majitele Vám exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům 4+1, 208 m2

s garážovým stáním v Napajedlích, s úžasně slunnou zahradou, bazénem a posezením. 

Dům se zahradou a zahradním altánkem stojí v okrajové, klidné části obce

s výbornou dostupnosti. Zastavěná plocha domu 104 m2, užitná plocha cca 208 m2,

celková velikost pozemku 764 m2, z toho zahrada 493 m2.

Garáž o zastavěné ploše 91 m2.

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

Tento dům byl již prodán.

Nabízíme Vám VIP rodinný dům 4+1, 208 m2 s garážovým stáním v Napajedlích, s úžasně slunnou zahradou, bazénem a posezením.

Dům se zahradou a zahradním altánkem stojí v okrajové, klidné části obce s výbornou dostupnosti.

Zastavěná plocha domu 104 m2, užitná plocha cca 208 m2, celková velikost pozemku 764 m2, z toho zahrada 493 m2. Garáž o zastavěné ploše 91 m2.

V přízemí se nachází vstup do kuchyně a obývacího pokoje s jídelnou, velká vstupní chodba s dubovým schodištěm do patra, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, vstup do sklepa.

Kuchyně je kompletně zrekonstruovaná ve vysokém standardu před sedmi lety. Moderní, velká, prostorná kuchyňská linka s barem v kombinaci dubové dřevo a vysoký lesk. Pracovní plocha přímo pod oknem. Pojezdy a dorazy Blum, dřez Franke, indukční deska Brandt, elektrická horkovzdušná trouba a digestoř Baumatic, vestavěná lednice Gorenje a myčka Bosch.

Do prostorného obývací pokoj s krbem se dostanete z kuchyně a nebo přímo z chodby. Celý prostor je vzdušný a otevřený. Z obývacího pokoje lze vyjít na terasu a zahradu. K terase je projekt na zimní zahradu.

Pod schodištěm je vstup do sklepa.

V patře se nachází 3 ložnice, koupelna s rohovou vanou, šatna a pracovna. První ložnice má samostatný vstup přímo do koupelny, z další ložnice přímo vstup do pracovny. S možností rozdělení třetí ložnice na 2 menší pokoje.

První ložnice je vybavena vestavěnou skříní z vysokého lesku s pojezdy a dorazy Blum. Do koupelny se dá vejít přímo z ložnice, nebo z chodby. Koupelna je vybavená rohovou vanou a zavěšenou mísou s Geberitem. Ložnice v patře jsou neprůchozí. Naproti druhé ložnice na chodbě se nachází prostorná šatna. Třetí ložnice je spojená přímo s pracovnou s výhledem do zahrady. Na chodbě je vstup na půdu.

Všechny pokoje i místnosti jsou velmi slunné. I v koupelnách na toaletě, chodbě, šatně a schodišti jsou okna k prosvětlení domu. Orientace domu je na jih a sever zahrada. Na zahradu svítí celý den slunce.

Dům je kolaudovaný v roce 2001, postaveny z cihel o šířce zdiva 450 mm z přední části domu a ze zadní 300 mm. Výška stropu v přízemí 2,6 m a v patře 2,5 m. Stropy jsou hurdiskové. Zateplení domu v roce 2010 izolačními desky Isover EPS GreyWall, půda zateplená vatou 240 mm. Střešní krytinu tvoří betonová taška KMB Beta, rýny a svody v mědi. Okna euro s vyměněnými skly a mramorovými parapety. Vstupní dveře jsou z masivu s bezpečnostním kováním, interiérové dveře Sapeli.

Elektroinstalace je v mědi, vypínače a zásuvky od firmy ABB Tango. Možnost dozapojení zabezpečovací techniky. Voda je vedena v plastu. Na zahradě je studna s rozvody pro zavlažování zahrady. K vytápění domu jsou dva zdroje tepla. Elektrické přímotopy z mramoru, nebo krb ze šamotových cihel obložený žulou s rozvody tepla vzduchotechnikou. K ohřevu vody slouží dva elektrické bojlery. Podlahovou krytinu tvoří keramická dlažba a betonové podlahy kryty kvalitním kobercem.

Dům je připojen na elektřinu, vodovod vlastní studnu a kanalizaci.

U domu je prostorná okrasná zahrada se vzrostlými tújemi, ty zajišťují maximální soukromí. Na které se nachází posezení v altánku a bazén o velikosti 7 x 3,7 m s hloubkou 1,5 m s pískovou filtrací a pojezdovým zastřešením. Součástí domu je prostorná garáž o velikosti 90 m2 pro 2 auta, motorky, a nebo pro dílnu. Uvnitř garáže se nachází toaleta s umyvadlem. Parkovat lze i ve vjezdu za branou, zde se vlezou další 2 auta, a před domem další 2 parkovací stání. Pozemek je celý oplocený.

Pro více informací nás kontaktujte. Rádi Vás uvidíme na prohlídce.

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

s_pejsky

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF