Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům ve Starém Městě

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi nadstandardní rodinný dům se zahradou o dispozici 5+kk ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Celková rozloha pozemku je 470 m2 z toho zastavěná plocha činí 114 m2, průjezdná garáž 24 m2, zahradní garáž 36 m2 a terasa 50 m2. Obytná plocha domu o rozloze 124 m2 je dispozičně řešena jako 5+kk se dvěma koupelnami. V přízemí se nachází vstup do domu, průjezdná garáž, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, designovými schody do patra a kuchyňský kout. V patře najdete hlavní ložnici, koupelnu s vanou, toaletou s bidetem, pracovnu, dětský pokoj a pokoj pro hosty.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi nadstandardní rodinný dům se zahradou o dispozici 5+kk ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Rodinný dům se nachází v centru města, na místě se skvělou dostupností. Nemusíte dělat ani kompromisy co se týče přírody a dětské hřiště máte přímo na zahradě.

Celková rozloha pozemku je 470 m2 z toho zastavěná plocha činí 114 m2, průjezdná garáž 24 m2, zahradní garáž 36 m2 a terasa 50 m2. 

Obytná plocha domu o rozloze 124 m2 je dispozičně řešena jako 5+kk se dvěma koupelnami.

V přízemí se nachází vstup do domu, průjezdná garáž, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, designovými schody do patra a kuchyňský kout. 

V patře potom najdete hlavní ložnici, koupelnu s vanou, toaletou, bidetem a dvěma umyvadly, pracovnu, dětský pokoj, pokoj pro hosty a vstup na půdu. 

Celý dům je moderně zařízen a vybaven ve vysokém standardu. Kuchyňská linka na míru značky Delika je vyrobena z bílého Lacobelu a obohacena pojezdy s dorazy značky Blum pro komfortní používání. Při vybavování byl kladen důraz i na kvalitní elektrospotřebiče. V kuchyni tak najdete Myčku značky Bosch, Indukční desku Whirlpool a horkovzdušnou troubu a mikrovlnku od Gorenje.

Prostorný obývací pokoj s krbem zajistí příjemnou atmosféru v chladných zimních dnech a velká francouzská okna zase poskytují příjemné denní světlo a možnost vycházet na terasu pro letní posezení s rodinou a přáteli. 

Dostatek úložného prostoru v domě poskytují vestavěné skříně v dětském pokoji, pracovně a ložnici a na sezonní věci prostorná půda.

Orientace domu je na sever zahrada, obývací pokoj, ložnice, koupelna v patře a pracovna a na jih kuchyně, dětský pokoj a pokoj pro hosty. 

Dům byl vystaven a zkolaudován v roce 2016. Na stavbu byly použity cihly Porotherm a celý dům je zateplen. Střešní krytinu tvoří pálená taška Tondach a na izolaci byla použita minerální vata.

Světlo a úžasný klid v domě poskytují okna s dvojskly s vysokým útlumem a navíc ještě předokenní žaluzie, které máte k dispozici v celé přední části domu a také v pracovně a ložnici. Interiérové dveře v domě jsou značky Porta a garážová vrata s dálkovým zavíráním od firmy Kružík.

Elektroinstalace je v mědi s vypínači od značky ABB. Voda je napojena na obecní vodovod a po domě rozvedena v plastových trubkách. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na obecní kanalizaci.

Vytápění nemovitosti lze třemi způsoby, nebo jejich kombinací – podlahovými topnými rošty s termoregulací v každém pokoji, krbem v obývacím pokoji s rozvodem tepla do celého domu přes vzduchotechniku, a nebo lze využít k ohřevu i 5 KW klimatizační jednotku, která Vám pomůže zajistit příjemnou teplotu i v létě.

Podlahová krytina v domě je převážně tvořena vinylem Gerflor. Pouze v koupelnách je dlažba a na terase byl použit dřevoplast. 

K domu patří prostorná zahrada, jejíž součástí jsou dětské prolézačky a zahradní garáž. Místo za domem, které vybízí k dětským hrám, zahradním grilovačkám a relaxaci si zaručeně zamilujete. 

A parkování pro auta? Je absolutně bezproblémové. V garáži i před domem je místa dostatek. 

Věříme, že jste zde našli všechny potřebné informace. Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme osobně. Těšíme se.

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF