Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prvorepublikový baťovský rodinný dům s rozsáhlou zahradou

Pozemek o velikosti 818 m2.

Nádherný výhled na celý Zlín.

Užitná plocha domu je 221 m2.

Výborná dostupnost do centra města.

Dům je celopodsklepný s garáží a dalším parkováním.

 

 

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prvorepublikový baťovský dům na ulici Slovenská s krásným výhledem na celý Zlín. 

Zastavěná plocha nemovitosti je 110 m2, celková užitná plocha je 221 m2, obytná plocha je 114 m2. Celková velikost pozemku je 818 m2. Velikost zahrady je 708 m2.

Dům je možno využít jako rodinné sídlo, vybudovat zde bytové jednotky nebo může sloužit ke komerčnímu využití jako sídlo firmy.

Celá nemovitost je podsklepená. Velikost sklepu je 57 m2. Dům je rozdělen do dvou pater. 

V prvním patře se nachází vstup do domu skrze verandu (8,7 m2). Dále následuje vstupní chodba, která vede po schodech dolů do garáže a sklepa. V patře se nachází ještě koupelna, kuchyň se spíží, jídelna, ložnice a obývací pokoj. Všechny tyto pokoje poskytují výhled do zahrady. 

Ve druhém patře jsou dva obytné pokoje, kuchyň, koupelna a chodba, z které je pozvolný vstup na terasu (19 m2) s nádherným výhledem na celý Zlín.

Všechny obytné pokoje jsou situovány na tři světové strany - jižní, východní a západní. Díky celodennímu přísunu světla z oken jsou tyto místnosti po celý den krásně prosvětlené. 

Jak v prvním, tak i ve druhém patře lze spojit pokoje a vytvořit tak velký, vzdušný a světlý prostor pro obývací pokoj s jídelnou a kuchyní.

Dům nabízí rozsáhlou udržovanou zahradu o velikosti 708 m2 a celý den je krásně prosluněná. Nyní jsou zde ovocné stromy, okrasné keře a záhon s květinami. Je zde možnost rozšíření domu o terasu s posezením na východní straně. Sousední pozemek patří městu Zlín a nikdy se zde nebude nic stavět ani budovat, protože jde o velmi prudký svah se zelení, tak si svoji ranní kávu vypijete v naprostém klidu a nerušené pohodě.

Součástí domu je garáž (13 m2), z níž se dá projít na podestu schodů do domu. Parkovat můžete v ní nebo nechat auto před domem, případně na příjezdové cestě u domu.

Podlahová krytina je smíšená. Tvoří ji parkety a dlažba.

Středem domu jde komín, do budoucna je možnost vybudování krbových kamen.

Stěny domu jsou z cihly - tloušťka obvodového zdiva je 40 cm. Stropy jsou dřevěné a střecha je rovná. Nemovitost je připojena na elektřinu (230V a 400V), veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Je zde optický kabel Vodafone.

Dům s velkou zahradou stojí v klidné části Zlína kousek od centra (2 minuty autem, 17 minut pěšky). V bezprostřední blízkosti domu se nachází mateřská školka, základní škola, gymnázium či oblíbená kavárna Malá scéna. Ale také dětské hřiště, bazén, obchody, restaurace a kavárny, oční centrum, veterinář, doktor, zubař nebo hvězdárna. 

Tuto nemovitost doporučujeme hlavně rodinám s dětmi, kvůli blízkosti výše uvedených škol a bezpečnosti dopravy do nich.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme domem osobně. Těšíme se.

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_babikova_kadlcik_hola-2022

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF