Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Na Kapli v Napajedlích

Rodinný dům s bytovou jednotkou 2+1 a možností rozšíření dispozice na 5+kk.

Celý dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2018 a náleží k němu i zahrada. 

Velikost pozemku je 311 m2, zastavěná plocha je 180 m2.

Součástí jsou pronajaté komerční prostory v přízemí.

Videoprohlídka

Půdorysy

Přízemí

 snimek_obrazovky_2021-08-23_v_11-38-53

 

1. patro

snimek_obrazovky_2021-08-23_v_11-39-06

 

2. patro

snimek_obrazovky_2021-08-23_v_11-39-19 

Detailní popis nemovitosti

Jaroslav Kadlčík z HUSKY REALITY Vám exkluzivně nabízí ke koupi rodinný dům s bytovou jednotkou se zahradou, a pronajatými komerčními prostory v přízemí bez zahrady.

Pokud Vás láká propojení bydlení a podnikání, tak je právě tato nemovitost tou správnou volbou. 

Bytová jednotka 2+1 s možností rozšíření dispozice na 5+kk s užitnou plochou 160 m2 prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2018.

Dominantou bytu je bezesporu obývací pokoj s krbem spojený s jídelnou a kuchyňským koutem. Díky množství a umístění oken je v této části domu vždy dostatek světla. Na míru vyráběná kuchyňská linka je laděná do oblíbeného vintage stylu. Najdete zde myčku Beko, plynový sporák a horkovzdušná trouba jsou taktéž značky Beko, digestoř je značky Franke. Srdce bytu navíc bije v duchu původního stavení - zrenovované dveře a obložky působí velmi útulně a zároveň neokoukaně.
 
V obytné části domu se nachází pokoj, který je však ještě před vstupem do samotného bytu a nyní je využíván jako pracovna. Dále se zde nachází chodba se schodištěm do dalšího poschodí, koupelna s vanou a sprchovou zástěnou a toaletou.
 
Vedle koupelny Vás jistě zaujmou “tajemné dveře”, za kterými se ukrývá praktická šatna - skvělá pro uložení sezónních věcí, ale také pro různé domácí pomocníky. Dále je zde ložnice orientovaná na východ.
 
Pokud se z chodby vydáme po schodech nahoru, nalezneme zde další zrekonstruovaný pokoj. Vedlejší pokoj je průchozí a vede přes něj vchod na půdu. Na půdu je přivedena elektřina a také vývody pro klimatizaci - je tedy možné z ní udělat další obytný prostor o velikosti cca 30 m2 a skrze jednoduché stavební úpravy může mít přímý vchod ze schodiště.
 
Co se týká podlahové krtiny v bytě, je zde zátěžová vrstvená plovoucí podlaha.

V přízemí domu se nachází komerční prostory bývalé restaurace, dnes dlouhodobě pronajaté prostory, které jsou využívány pro bistro a cukrárnu.  

Velmi praktickou částí domu je technická místnost, která se nachází pod schodištěm do prvního patra. Je zde plynový kotel Baxi, dvě expanzní nádoby a 200 l bojler na ohřev vody.
Výhodou je, že díky dvěma termostatům lze vytápět zvlášť obytnou část a zvlášť přízemí. V celém domě jsou nové radiátory. Na toaletách v restauraci je podlahové vytápění. Dalším zdrojem pro vytápění je také krb v obývacím pokoji. Je z něj vyveden i rozvod do ložnice.
 
Studna, která je výjimečným prvkem interiéru restaurace, je napojena na čerpadlo v garáži - voda se tak dá využít třeba na zalévání zahrady. Voda ze studny se také používá pro toalety v restauraci.
 
Dům má po rekonstrukci nové rozvody elektřiny v mědi, stejně jako nové rozvody plynu, vody a odpadů v plastu. Nemovitost má také novou fasádu, ale vzhledem k tloušťce zdí není zateplen. Střecha je z kanadského šindelu. V přízemí je v prostoru restaurace a kuchyně zaizolovaná a zateplená podlaha.
 
Okna do ulice jsou dřevěná s trojsklem, okna na zahradu jsou potom plastová, taktéž trojsklenná.

Celková velikost pozemku je 311 m2 a nachází se zde garáž, do které se vejdou i dvě auta, dílna a zahrada s pergolou. Zahrada je od garáže a dílny oddělena plotem s brankou, takže si můžete užít ničím nerušnou oázu klidu naplno. K maximálnímu využití zahrady Vám jistě dopomůže i elektrická udírna.

PENB - energetický štítek třídy E. Můžeme poskytnout k nahlédnutí.

Věříme, že jste zde díky videoprohlídce, fotogalerii i detailnímu popisu tohoto skvělého domku našli všechny potřebné informace. Pokud Vás nemovitost zaujala a chcete se na vlastní kůži přesvědčit o jeho výjimečnosti, zavolejte nám a my Vás rádi provedeme osobně. Těšíme se na Vás! 

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nejlépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

nove_2     

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF