Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům na klidném místě ve Spytihněvi

Umístění v klidné části obce Spytihněv.
Rodinný dům o dispozici 4+kk s užitnou plochou cca 135 m2.
Celková velikost pozemku 203 m2 z toho zastavěná plocha činí 93 m2.
Výborná dostupnost do Zlína, díky nově vybudované dálnici, a Uherského Hradiště.

 

Videoprohlídka

Půdorysy

1. patro

rd_spytihnev_1_patro  

 

2. patro

rd_spytihnev_2_patro  

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi útulný rodinný dům v obci Spytihněv.

Dispozice domu je 4+kk s užitnou plochou cca 135 m2. Celková velikost pozemku je 203 m2 z toho zastavěná plocha činí 93 m2. Nemovitost disponuje zahrádkou o velikosti 70 m2 a předzahrádkou 40 m2.

Nemovitost je možno rozšířit v patře o druhou koupelnu, případně další pokoj nebo prostornou šatnu na uložení věcí, dle preferencí nového majitele. 

V přízemí je kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem a dřevěnými schody do patra, pracovna, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bojlerem. 

V patře se nachází dlouhá chodba z níž jsou vstupy do samostatných pokojů - dětský pokoj, ložnice, šatna a místnost připravená k úpravě dle vlastních preferencí. 

Podlahová krytina v domě je smíšená. Tvoří ji keramická dlažba, lino a koberec. Stropy jsou sádrokartonové.

Vytápění zajišťuje buď elektrokotel nebo krb s výměníkem, který zajišťuje rozvod tepla do radiátorů v domě - možno řídit počítačem. 

Přední část domu je postavena z pálené cihly a zadní část ze zdiva smíšeného. Střecha je zateplena cca 30 centimetrovou vatou a střešní krytinu tvoří plech. Komín je nerezový a bezúdržbový.

Ve spodní části domu je vstupní chodba, která je zároveň průchozí na zahrádku za domem se zastřešenou pergolou a posezením. Dále se zde nachází samostatná technická místnost, v níž je akumulační nádrž o objemu 800 litrů, elektrokotel, který slouží jako záložní zdroj tepla, expanzní nádoba, čerpadlo pro kamna, čerpadlo pro radiátory, ventilační klapka pro kamna a samostatný rozvaděč pro rozvod tepla v technické místnosti. Tato místnost může sloužit jako úložný prostor pro zahradní vybavení.

Nemovitost je vhodná pro rodinu s dětmi nebo pro ty, kteří mají rádi klid, preferují výbornou dostupnost a chtějí mít v docházkové vzdálenosti veškerou občanskou vybavenost.

V blízkosti domu najdete tři dětská hřiště, dva obchody, restaurace, autobusovou zastávku, základní a mateřskou školu, přístaviště, cyklostezku a Baťův kanál, rekreační středisko Skleníky s minigolfem a bowlingem nebo štěrkáč Topolná.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme domem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_babikova_kadlcik_svoboda-2022

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF