Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům 3+1 se zahradou na Provodově u Zlína

Rodinný dům ke koupi s dispozicí 3+1, na pozemku 564 ma obytnou plochou 87 m2 na Provodově.

Výborná dostupnost do Zlína, Vizovic a Luhačovic.

Oplocená zahrada s ovocnými stromy a příroda na dosah.  

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Půdorys

Přízemí

pudorys_-_rd_provodov_160_dum

 Celý dům včetně zahrady a přístřešku

pudorys_-_rd_provodov_160_cely2  

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi rodinný dům v obci Provodov u Zlína.

Dispozice domu je 3+1 s celkovou velikostí pozemku 564 m2, z toho zastavěná plocha činí 116 m2, obytná podlahová plocha cca 87 m2.

Samostatně stojící rodinný dům ve tvaru L je po celkové rekonstrukci a je vhodný k okamžitému užívání.

Za vstupními dveřmi se nachází zádveří. Odtud se dostanete do prostorné koupelny anebo můžete pokračovat vlevo do chodby obytné části. Zde jsou za posuvnými dveřmi dva pokoje, jeden z nich je průchozí. Dále dům disponuje samostatnou toaletou s umyvadlem, průchozí kuchyní a obývacím pokojem. Před koupelnou jsou dřevěné schody se stropním vstupem na půdu. Ta lze využít na uskladnění sezónních věcí a je prosvětlená oknem.  Samostatný vstup z venku do hospodářské místnosti nabízí další skladovací prostory, popřípadě možnost zařízení si dílny. Po žebříku je zde možný přístup do dalšího půdního prostoru. Dům je nepodsklepený.

Kuchyň je vybavená novou kuchyňskou linkou s led podsvícením. Obsahuje stylový plynový sporák s vestavěnou elektrickou troubou, zabudovanou myčkou - vše značky Hotpoint, dřez Franke v černé barvě, panty na výklopných skříňkách Blum, zásuvky jsou s tichým dojezdem. V koupelně je prostorná rohová vana, toaleta a místo pro pračku.

Před domem jsou parkovací místa pro 2 - 3 auta. Oba pokoje a kuchyň jsou orientované na jižní stranu, obývací pokoj a zahrada na jih a západ s celodenním sluncem.

K nemovitosti se můžete dostat z vedlejší silnice hlavními vraty nebo od parkovacích míst u hlavní silnice brankou.

U domu se nachází zahrada, která je oplocena. Jsou na ní vysázeny ovocné stromy a nabízí prostory pro pěstování zeleniny, ovocných keřů nebo květin. Zajisté se zde najde prostor i pro pískoviště, houpačky a jinou zábavu pro děti. Nebo také na vybudování ohniště s příjemným posezením pro rodinu a přátele. Pro kryté posezení by bylo možné využít zastřešený prostor vedle hospodářské části. 

Dům je připojen na elektřinu, vodovodní a plynovou síť. Odpady jsou svedeny do veřejné obecní kanalizace. Pod schody na půdu je umístěné čerpadlo na vodu z vlastní studny. Tato voda je dle posledních rozborů pitná.

Dům byl postaven ve 30. letech. Konstrukce je zděná cihlová, skelet s masivní cihlovou vyzdívkou. V roce 2003 byla zateplena fasáda. V roce 2017 proběhla výměna oken za plastová trojskla včetně vnitřních žaluzií a zateplení stropu. Nová střešní krytina na hospodářské části a přístřešku je z roku 2023. Komíny jsou zděné. Střecha z pálené tašky polovalbová. Krovy dřevěné.

Podlahovou krytinu v zádveří tvoří lino, v koupelně je kamenný koberec, v zadním pokoji je klasický koberec a v ostatních místnostech (chodba, pokoj, toaleta, kuchyň a obývací pokoj) je lepený vinyl.

Vytápění ústřední zajišťuje plynový kotel Quantum s rozvody do radiátorů nebo také kamna s výměníkem značky Prity na dřevo umístěným v obývacím pokoji. V koupelně je otopný žebřík.

Rodinný dům je vhodný pro rodinu s dětmi nebo pro ty, kteří mají rádi klid, blízkost přírody a preferují výbornou dostupnost autem do okolních měst - Luhačovice 12 km, Zlín 13 km, Vizovice 18 km. 

V centru obce Provodov (cca 1 km od nemovitosti) najdete základní školu, mateřskou školku, knihovnu, smíšené zboží, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště i hospodu. Autobusová zastávka je od domu 3 minuty chůze. V okolí Provodova se nachází skalní útvary Mlčačky, Tři sestry, zřícenina hradu Starý Světlov a Rýsov, poutní areál Malenisko nebo přírodní památka Čertův kámen.

PENB - energetický štítek třídy D. Můžeme poskytnout k nahlédnutí.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme domem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Kde nás nejlépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  733 661 626

5

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF