Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej historického domu v Kelči

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi historický dům v památkové zóně centra města Kelče

s úžasnou atmosférou. Celková rozloha pozemku je 1223 m2 z toho zastavěná plocha hlavního domu

činí 190 m2 a zastavěná plocha vedlejších staveb činí 145 m2 a zahrada 888 m2.

Obytná plocha domu o rozloze cca 300 m2 může být dispozičně řešena jako dvě samostatné

bytové jednotky o dispozici 3+1 nebo jako rodinný dům o dispozici 6+2 se dvěma koupelnami.

Nemovitost nabízí rozšíření o další pokoje v podkroví.

Videoprohlídka

Půdorysy

1. PATRO

snimek_obrazovky_2021-04-07_v_16-03-03

 

2. PATRO

snimek_obrazovky_2021-04-07_v_16-03-25

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi historický dům v památkové zóně centra města Kelče s úžasnou atmosférou. Celková rozloha pozemku je 1223 m2 z toho zastavěná plocha hlavního domu činí 190 m2 a zastavěná plocha vedlejších staveb činí 145 m2 a zahrada 888 m2. Obytná plocha domu o rozloze cca 300 m2 může být dispozičně řešena jako dvě samostatné bytové jednotky o dispozici 3+1 nebo jako rodinný dům o dispozici 6+2 se dvěma koupelnami. Nemovitost nabízí rozšíření o další pokoje v podkroví. 

V přízemí domu se nachází vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyně, spíž, pokoj, sklep, koupelna, toaleta a vchod na zahradu. V patře pak najdete druhý obývací pokoj, ložnici, pracovnu, kuchyni se spíží, koupelnu s toaletou a půdu.

Dům je ideální jako investiční nemovitost. Již v minulosti byla takto využívána. V přízemí domu bývala vinárna - hostinec u Kratochvílů, který se v tomto domě nacházel na začátku 20. století. 

V této době bylo přistaveno první patro. Ještě jednou historickou zajímavostí je strop v ložnici prvního patra, který byl namalován malířem z Valašského Meziříčí panem Ladislavem Štorkánem.

Celý dům je postaven z pálené cihly a podlahy jsou dřevěné s různými typy podlahových krytin.

V roce 2006 byla vyměněná euro okna a současně byla udělaná nová fasáda s důrazem na to, aby byl zachován historický ráz nemovitosti.

Teplo v nemovitosti zajišťuje kotel na tuhá paliva a plyn s rozvodem do litinových radiátorů. Dům je napojen na obecní vodovod a současně i na vlastní studnu. Ohřev vody je zajištěn dvěma způsoby - elektrickým bojlerem a přes kotel na tuhá paliva ústředního topení. Odpad pak vede do obecní kanalizace. 

Velkou výhodou jsou hospodářská stavení v zahradě s dílnou a garáží, která nabízí přestavbu na obytné budovy a prostorná stodola na konci pozemku se samostatným přístupem, na hranici pozemku.

Ideální je určitě poloha nemovitosti. Veškeré budovy občanské vybavenosti se nachází v těsné blízkosti domu. Obchod je přes cestu před domem, zdravotní středisko, městský úřad, restaurace a pošta 2 minuty chůze a základní i mateřská škola 7 minut pěší chůze. Parkování můžete pohodlně využít ve dvoře nebo před domem na centrálním parkovišti.

Je jen na Vás, jak  tuto nemovitost do budoucna využijete. Nabízí se určitě soukromá školka, penzion, kancelářský dům, lékařská klinika atp.

Věříme, že jste zde našli všechny potřebné informace. Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme osobně. Těšíme se.

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

 

vizitka_kosinova

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF