Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytová jednotka 3+1 v Uherském Ostrohu REZERVOVÁNO

Bytová jednotka ke koupi s dispozicí 3+1, cca 72 m2 v Uherském Ostrohu.

Výborná dostupnost do Uherského Hradiště.

Čtvrté nadzemní podlaží ze čtyř s balkónem a sklepem.

Turisticky atraktivní Slovácký kraj. 

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Půdorys

snimek_obrazovky_2024-03-12_v_10-37-38

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi bytovou jednotku o velikosti 3+1, cca 72 m2 s balkónem cca 2,2 m2 v Uherském Ostrohu na ulici Sídliště.

Nemovitost se nachází v klidné části města s veškerou občanskou vybaveností. Uherský Ostroh je v blízkosti měst Veselí nad Moravou 5 km, Kunovice 9 km, Bzenec 12 km nebo Uherské Hradiště 13 km.

Byt v osobním vlastnictví se nachází ve čtvrtém patře ze čtyř samostatně stojícího panelového domu bez výtahu. Je po částečné rekonstrukci připravený k příjemnému a klidnému užívání.

Jednotka se skládá ze vstupní chodby, z obývacího pokoje, který je propojen s kuchyní posuvnými dveřmi. Do kuchyně lze vstoupit přímo i z chodby. V bytě jsou dále dva pokoje, z jednoho je vstup na balkón orientovaným na západ stejně jako obyvák i kuchyň. Druhý pokoj je orientovaný na sever. Zděná koupelna spojená s toaletou disponuje vanou a místem pro pračku. U kuchyně je spižírna s policemi vhodná na umístění lednice. Toto místo lze využívat i jako šatnu.

Kuchyňská linka obsahuje samostatný elektrický sporák s troubou a digestoří. Je zde i přívod plynu. V ložnici je prostorná šatní skříň. V kuchyni je nainstalovaná klimatizace, která v letních měsících příjemně ochladí celý byt.

Dům byl postaven v roce 1968. V posledních letech prošel rozsáhlými úpravami. Zateplení domu a výměna oken za plastová dvojskla včetně žaluzií a sítěk proti hmyzu proběhlo v roce 2005, rekonstrukce kotelny na plyn pro vytápění je z roku 2022, nová sedlová střecha z roku 2023.

Podlahovou krytinu tvoří v obývacím pokoji a obou pokojích dřevěná plovoucí podlaha. V kuchyni je lino a v zádveří a koupelně keramická dlažba.

Na bytě je připojení k TV a satelitnímu přijímači. Internetové připojení je pro celý dům zdarma.

Vytápění je ústřední z vlastní kotelny pro celý dům s rozvody do radiátorů s termoregulačními hlavicemi.

K bytu náleží sklepní box umístěný na stejném patře. V přízemí domu lze využívat společnou kočárkárnu a kolárnu.

Parkování je možné v blízkosti domu. Dostupnost veškeré občanské vybavenosti je v docházkové vzdálenosti maximálně do 15 minut, autobusová zastávka, základní škola, zimní stadion, bankomat. V přímém okolí domu je také mateřská školka, dětské hřiště, pošta, zdravotní středisko, masáže či pedikúra. Vzrostlá zeleň, lavičky, dostatečná vzdálenost od okolních domů a od hlavní silnice navozují pocit příjemného, klidného a bezpečného bydlení pro rodiny s dětmi. V okolí města Uherský Ostroh se nachází Novoveská štěrková jezera, Baťův kanál, přírodní památka Osypané břehy a konají se zde různé folklorní festivaly.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme bytem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Kde nás nejlépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  733 661 626

nove_1

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF