Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1 s krásným výhledem na ulici Nábřeží v Napajedlích

Bytová jednotka ke koupi s dispozicí 3+1, 76 m2 na ulici Nábřeží v Napajedlích.

Výborná dostupnost do Zlína, Otrokovic a Kroměříže, díky nově vybudované dálnici.

Sedmé nadzemní podlaží z osmi s lodžií, sklepem a výtahem.

Zeleň, cyklostezka u domu a krásné výhledy. 

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Půdorys

pudorys_nabrezi_1360_-_solecky

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi bytovou jednotku o velikosti 3+1, 76 m2 s lodžií cca 4,5 m2 a sklepní kójí cca 2 m2 v Napajedlích na ulici Nábřeží.

Byt v osobním vlastnictví se nachází v sedmém nadzemním podlaží z osmi panelového domu s výtahem. 

Jednotka se skládá z obývacího pokoje, který je orientovaný na severovýchod. Stejně orientovanou místností je i kuchyně s jídelním prostorem. Z kuchyně je vstup do koupelny. Další místností je pokoj s výstupem na lodžii, která má orientaci na jihozápad, stejně tak i ložnice. V bytě je umakartové jádro se sprchovým koutem, místem na pračku a samostatnou toaletou. Ve vstupní chodbě je komora na ukládání věcí.

Byt je v původním udržovaném stavu. Jsou zde dovedeny veškeré sítě včetně plynu. Rozvody elektřiny jsou původní v hliníku. Rozvody vody v koupelně a na toaletě jsou nové z roku 2023.

Podlahovou krytinu ve všech místnostech tvoří lino. 

Vytápění je ústřední dálkové s rozvody do radiátorů, s termoregulačními hlavicemi. Okna v bytě jsou plastová dvojskla včetně vnitřních žaluzií.

Cca v roce 2014 byly na domě zhotoveny nové lodžie a zateplení pláště. Nová střecha je z roku 2019. Na podzim roku 2024 je naplánovaná výměna výtahu.

K bytu náleží sklepní box o velikosti cca 2 m2. V přízemí domu lze využívat kolárnu i sušárnu a v patře bytu společný balkón. Dům má společnou TV anténu.

Nemovitost se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města, na místě se skvělou dostupností do Zlína, Otrokovic i Kroměříže, díky nově vybudované dálnici.

Parkování je možné v blízkosti domu. Dostupnost veškeré občanské vybavenosti je v dosahu do 5 minut, autobusová zastávka, Lidl, hřiště pro děti, posezení na lavičkách, cyklostezka. V docházkové vzdálenosti od domu je také základní a mateřská školka, městský úřad, pekárna, pošta, papírnictví, restaurace, doktor či les.

PENB - energetický štítek třídy C. Můžeme poskytnout k nahlédnutí.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme bytem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Pokud Vás nemovitost zaujala,

zavolejte nám na telefonní číslo 733 661 626

a rádi Vás provedeme pozemkem osobně.

nove_1  

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF