Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 s možností rozšíření na mezonetový byt do podkroví v Napajedlích

Bytová jednotka ke koupi s dispozicí 2+1, 56 m2 v klidné ulici Jiráskova v Napajedlích.

Výborná dostupnost do Zlína, Otrokovic a Kroměříže, díky nově vybudované dálnici.

Druhé nadzemní podlaží ze dvou s balkónem a dvěma sklepy.

Možnost půdní vestavby s rozšířením o další dva až tři pokoje.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Půdorys

Půdorys bytu

pudorys

 

Plocha místností včetně půdního prostoru

snimek_obrazovky_2024-05-31_v_15-23-44

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi bytovou jednotku o velikosti 2+1, 56 m2 s balkónem cca 3 m2 a dvěma sklepy v celkové ploše cca 15 m2 v Napajedlích v klidné části ulice Jiráskova.
 
Byt je po částečné rekonstrukci. Před cca 20 lety proběhla rekonstrukce koupelny a elektroinstalace. Okna se měnila před cca 12 lety. 
 
Byt nabízí možnost rozšíření do půdních prostor o dalších cca 50 m2. Tento půdní prostor je již odkoupen a je též předmětem součástí prodeje. Můžete tak získat mezonetový byt  s plochou cca 106 m2, plus balkón a sklepy. Jeden sklep je zděný, druhý je laťkový.
 
Byt v osobním vlastnictví se nachází ve druhém nadzemním podlaží ze dvou cihlového domu bez výtahu.
 
Jednotka se skládá ze vstupní chodby, z průchozího obývacího pokoje, přes který vejdete do ložnice. Dále se zde nachází kuchyň, koupelna s vanou a toaletou.
 
Okna jsou plastová dvojskla včetně vnitřních žaluzíí. Podlahy tvoří na chodbě a v kuchyni lino, v obývacím pokoji a v ložnici jsou dřevěné parkety, v koupelně je dlažba.
 
Ohřev vody v koupelně zajišťuje plynový kotel Vaillant. Tento kotel zároveň ohřívá vodu, která je rozvedena do radiátorů.
 
Dům je obklopen zelení, která v letních měsících vytváří příjemné klima. Kuchyň je orientovaná na severovýchod, balkón přístupný z obývacího pokoje nabízí jihovýchodní slunce a ložnice směřuje na jihozápad.
 
Parkování je možné v okolí domu. Dostupnost veškeré občanské vybavenosti je v dosahu do 10 minut, autobusová zastávka, Lidl, hřiště pro děti, posezení na lavičkách, cyklostezka. V docházkové vzdálenosti od domu je také základní a mateřská školka, městský úřad, pekárna, pošta, papírnictví, restaurace, doktor či les. Napajedla mají skvělou dostupnost do Zlína, Otrokovic i Kroměříže, díky nově vybudované dálnici.
 
Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme bytem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Pokud Vás nemovitost zaujala,

zavolejte nám na telefonní číslo 733 661 626

a rádi Vás provedeme pozemkem osobně.

nove_1

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF