Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytová jednotka 2+1 na klidném místě v Napajedlích

Bytová jednotka ke koupi s dispozicí 2+1, 57 m2 na ulici Husova v Napajedlích.

Výborná dostupnost do Zlína, Otrokovic a Kroměříže, díky nově vybudované dálnici.

První nadzemní podlaží ze tří s balkonem a dvěma sklepy.  

Videoprohlídka

Půdorys

snimek_obrazovky_2023-06-09_v_11-33-00

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi bytovou jednotku o velikosti 2+1, 57 m2 s lodžií cca 4,5 m2 v Napajedlích na ulici Husova.

Nemovitost se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města, na místě se skvělou dostupností do Zlína, Otrokovic i Kroměříže, díky nově vybudované dálnici.

TIP MAKLÉŘE: jedná se o byt na velmi klidném a málo frekventovaném místě. Doporučujeme jej pro starší lidi nebo maminku s dítětem, kvůli "pár" schodům, které vedou do vašeho nového domova. 

Byt v osobním vlastnictví se nachází v prvním patře ze tří cihlového domu bez výtahu. Je po částečné rekonstrukci.

Jednotka se skládá z prostorného obývacího pokoje se vstupem na balkon orientovaný na východ. Stejně orientovanými pokoji jsou ložnice i kuchyň. Další místností je prostorná šatna na uložení věcí. V bytě je zděné jádro s koupelnou a samostatnou toaletou. 

Podlahovou krytinu tvoří v kuchyni, chodbě a na toaletě plovoucí podlaha. V obývacím pokoji a ložnici je dřevěná podlaha. V koupelně je keramická dlažba. 

Vytápění je řešeno vafkami. Do budoucna si nový majitel může vyvést topení (nový kotel) ze sklepa, který se nachází přímo pod bytem. V obývacím pokoji je příprava pro krbová kamna. Okna v bytě jsou plastová.

Byt je připojen na plyn. Je zde elektrická přípojka na vysoký a nízký tarif (úspora 40 %, cca 8h/den). Ohřev teplé vody pomocí vlastního bojleru na nízký tarif. Disponuje přípojkou na internet a kabelovou televizi.

Dům je z bočních stran zateplený. Jsou zde nová plastová okna i ve sklepních prostorech, včetně všech dveří. V roce 2022 se ve společných prostorech dělala nová elektřina, vyměněné kompletní odpady, nově je zaizolovaná střecha a sklepy. V suterénu je sušárna prádla, kolárna a kočárkárna. V brzké době je naplánována výmalba společných prostor. Do budoucna je odsouhlasena revitalizace v okolí domu - nové chodníky, parkoviště, park a cesty. 

Součástí jsou dva sklepní boxy pod bytem. První sklep má 6 m2, kde je umístěný vlastní bojler připojený na elektřinu v nízkém tarifu. Druhý sklep má cca 1,6 ma slouží jako spíž na uskladnění potravin.

Naprosto bezproblémové parkování přímo u domu. Dostupnost veškeré občanské vybavenosti je v dosahu do 5 minut, autobusová zastávka, Lidl, hřiště pro děti, posezení na lavičkách, cyklostezka. V docházkové vzdálenosti od domu je také základní a mateřská školka, městský úřad, pekárna, pošta, papírnictví, restaurace, doktor či les.

Celkové měsíční náklady jsou cca 4700 Kč. V této částce je elektřina, plyn, voda a fond oprav.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme bytem osobně. Těšíme se!

Kontaktujte nás

Kde nás nejlépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_babikova_kadlcik_svoboda-2022

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF