Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Baťovský jednodomek ve Zlíně

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi moderní baťovský jednodomek s bezproblémovým parkováním, terasou, saunou a klimatizací. 

Kompletně zrekonstruovaný dům o dispozici 4+kk a dvěma koupelnami se nachází v centru Zlína na Podvesné.

Obytná plocha domu je 133 m2, zastavěná plocha činí 81 m2. K domu náleží zaužívaný pozemek ve vlastnictví města Zlín o velikosti 670 m2 na němž je zastřešené parkovací stání pro 2 auta. 

Videoprohlídka

Detailní popis nemovitosti

* Na základě společné domluvy s novými majiteli jsme upravili podobu této webové stránky, ze které jsme odstranili virtuální prohlídku, neboť nám záleží na ochraně soukromí nových majitelů a jejich nového domova.

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi moderní baťovský jednodomek s bezproblémovým parkováním, terasou, saunou a klimatizací.

Kompletně zrekonstruovaný dům o dispozici 4+kk a dvěma koupelnami se nachází v centru Zlína na Podvesné. Obytná plocha domu je 133 m2, zastavěná plocha činí 81 m2. K domu náleží zaužívaný pozemek ve vlastnictví města Zlín o velikosti 670 m2 na němž je zastřešené parkovací stání pro 2 auta. Další auta mohou stát na travnaté ploše nebo zámkové dlažbě.

přízemí se nachází vstup do domu s vestavěnou skříní, obývací pokoj s francouzským nízkoprahovým oknem, které poskytuje průchod na terasu. Soukromí v obývacím pokoji zajišťují elektrické předokenní žaluzie. Terasu je možno zastínit elektrickou markýzou.

Kuchyňský kout disponuje vším, co od moderní kuchyně značky Oresi očekáváte. Domácí spotřebiče jako myčka, varná deska, mikrovlnná trouba, vestavěná lednička a trouba Whirpool, nebo digestoř Nardi Vám vaření nanejvýš usnadní. 

V přízemí se také nachází dětský pokoj s vestavěnou skříní, a koupelna s vanou a se samostatnou toaletou, která je od roku 2020 celá v novotě. 

patře najdete ložnici, pokoj pro hosty, druhou koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a horní částečně zastřešenou terasu, která Vám nabídne neokoukaný výhled na Jižní Svahy.

V případě tohoto úžasného domu však nechceme zapomenout na sklepní prostor, který tento dům činí opravdu výjimečným. V kompletně zaizolovaném sklepě totiž kromě obligátní technické místnosti, naleznete také finskou saunu a prostorný sprchový kout. 

Dům se zahradou je od ulice oddělen elektrickou pojezdovou bránou na dálkové ovládání. Díky zámkové dlažbě a zastřešenému parkovacímu stání zde s přehledem zaparkujete až šest aut, z toho dvě pod střechu. Udržovaná zahrada s jezírkem (13 m3) však nabízí více než jen praktičnost a odpočinek. Venkovní kuchyně (s přívodem vody, odpady, elektřinou i televizní anténou) a terasa přímo vybízí k rodinným či přátelským setkáním a to v naprostém soukromí, které zajistí pojízdné stínění / vrata u parkovacího stání. Na pozemku je dále zahradní domek, který schová všechnu potřebnou techniku a nářadí pro údržbu zahrady. Je zde ale také dílna s ponkem a svěrákem.

V úvodu popisu tohoto výjimečného jednodomku jsme zmínili, že se jedná o moderní dům. Zde jsou důvody proč.

V roce 2011 dům prošel kompletní rekonstrukcí. Je zateplen polystyrenem o tloušťce 10 cm, před pěti lety se také izolovala střecha stříkanou PUR pěnou. Elektroinstalace je vedena v mědi, vodovodní potrubí je v plastu. Dům je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem s rozvody do radiátorů. A pokud jste spíše horkokrevní, jistě oceníte klimatizaci LG, která je v každé obytné místnosti. V pokojích jsou sádrokartonové podhledy, které je činí útulnějšími. V přízemí jsou betonové podlahy s plovoučkou Quick Step. V patře je v chodbě, koupelně a na toaletě také betonová podlaha buďto s Quick Stepem, nebo s dlažbou. V ložnici a v pokoji pro hosty jsou podlahy dřevěné s plovoučkou a kobercem. Od hluku zvenčí dům chrání okna s trojskly, ve všech místnostech jsou elektrické předokenní rolety nebo žaluzie. Dveře a zárubně jsou značky Sapelli. Navíc se zde budete cítit bezpečně díky kamerovému systému – jedna kamera je nyní nasměrována na příjezd k domu, ale je zde možnost připojení dalších tří kamer, které můžete ovládat přes mobilní aplikaci v telefonu.

Věříme, že jste zde díky videoprohlídce, fotogalerii i detailnímu popisu tohoto skvělého domku našli všechny potřebné informace. A pokud Vás jednodomek zaujal a chcete se na vlastní kůži přesvědčit o jeho výjimečnosti, zavolejte nám a my Vás rádi provedeme osobně. Těšíme se na Vás.

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

jurenova_kadlcik_molinek

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF