Načítání...

Naše služby

 ODHAD CENY NEMOVITOSTI

Zajímá Vás cena Vaší nemovitosti? My Vám řekneme adekvátní cenu, která vychází jak z našich zkušeností, tak z nabídkových cen nemovitostí a samozřejmě i z reálných kupních cen.

PERFEKTNÍ PREZENTACE NEMOVITOSTI

 

 FOTOPREZENTACE 

Ač si to spousta lidí nepřipouští, nákup je především o emocích. První dojem uděláme pouze jednou a to zpravidla rozhoduje. Proto si zakládáme na spolupráci s profesionálním fotografem a na technice, kterou používáme, abychom fotografiemi Vaší nemovitosti vzbudili u kupujících příjemný první dojem a vyvolali pozitivní emoce.

 

dji_0020   ja5_0201

_das1332   _das2435

 

 VIDEOPROHLÍDKA

Jak jednoduše a rychle představit nemovitost potenciálnímu kupci, aniž by musel během prohlídky klikat nebo vykonávat jakoukoliv činnost? Jedině videoprohlídkou. Zájemce provedeme celou nemovitostí ve vysokém rozlišení a poukážeme na zajímavosti, které by jinak mohl opomenout. Na čem si dále zakládáme, je pohled z ptačí perspektivy. Z dronu Vám krásně ukážeme polohu nemovitosti a současně i okolí, které ji obklopuje. 

VIDEOPROHLÍDKY

 

 VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Virtuální prohlídka je unikátní nástroj ke zviditelnění nabídky Vaší nemovitosti. Zájemce si může nemovitost prohlédnout z pohodlí domova okamžitě, bez čekání, na svém počítači nebo mobilu. Ať už je víkend či pozdní večerní hodina, virtuální prohlídka je stále k dispozici. Na osobní prohlídku pak zájemce přichází s nemovitostí seznámen a zpravidla připraven ji zakoupit. Virtuální prohlídka šetří čas všem zúčastněným.

 

 INTERAKTIVNÍ PANORAMATICKÁ FOTKA

Nejrychlejší způsob jak si potenciální kupující udělá okamžitou představu o poloze nemovitosti, je použití naší 360° panoramatické fotky s interaktivními body, zobrazujícími obchody, autobusové zástavky či jiné objekty občanské vybavenosti. Níže se můžete podívat na mapu zrealizovaných nemovitostí v lokalitě Napajedla.

 VLASTNÍ WEBOVÁ STRÁNKA NEMOVITOSTI

Vlastní webová prezentace nabízí potenciálním zájemcům exkluzivní náhled na celý objekt prodeje. Dostávají tak k dispozici veškeré informace na jednom místě, a to profesionální foto, video, virtuální prohlídku, 360° panoramatickou fotku s body zájmu a texty k nemovitosti. Můžete tak Vaši nemovitost snadno propagovat i na sociálních sítích. 

Vypadat to může i takto

 

 FINANCOVÁNÍ

Hypotéku na nemovitost Vám dokáže zařídit kdekdo. Ale za jakých podmínek? My jsme se rozhodli spolupracovat se špičkovými finančními poradcemi, kteří pro Vás vždy vytvoří ty nejlepší podmínky pro financování Vaší nemovitosti. 

 

 PRÁVNÍ SERVIS

Veškeré právní služby jsou při prodeji přes naši realitní kancelář součástí našich služeb. Vy se tedy o nic nemusíte starat.

Reference

Všechny reference

Náš příběh

Píše se rok 2019, kdy se Jaroslav Kadlčík po 8 letech fungování v realitních kancelářích rozhodl založit vlastní realitní společnost - HUSKY REALITY s.r.o.

Hlavní vizí bylo vytvořit realitní kancelář, která je tady pro lidi. Mít za sebou kvalitní advokátní kancelář, finanční poradce, tým lidí, kteří dělají ty nejlepší prezentace nemovitostí široko daleko a hlavně práci dělat profesionálně a srdcem, aby se na nás mohl každý zákazník s důvěrou obrátit znovu.

U nás v HUSKY REALITY tak najdete všechno na jedno místě. Stojí za námi skvělá advokátní kancelář. V naší nabídce najdete jak videoprohlídky a virtuální prohlídky, tak profesionální fotografie pro perfektní prezentaci Vaší nemovitosti a spolupracujeme také s několika finančními poradci, kteří Vám na míru vytvoří financování Vašeho budoucího domova.

A proč název HUSKY REALITY? Je to jednoduché. Toto plemeno je neskutečně šťastné, když může dělat svoji práci. Je vytrvalé, vždy dorazí zdárně do cíle a navíc je na něj obrovský spoleh. I my milujeme naši práci, snažíme se ji neustále rozvíjet, vymýšlet inovativní projekty, abychom se stále zlepšovali a podávali lepší výkony. Jsme schopni vždy doběhnout do cíle, i když se jedná o složité převody nemovitostí a jestli je na nás spoleh? Přečtěte si pár REFERENCÍ od klientů, ty mluví samy za sebe. 

Během posledního roku se náš tým navíc rozrostl o dalšího realitní makléře. Je jím Petr Čáslavský, kterého v práci pohání touha najít Vaší rodině nový domov. A ačkoliv je v realitách teprve první rok, svým odhodláním a chutí do práce všechny zkušenosti dohání mílovými kroky.Tak nás přijďte navštívit do naší kanceláře v Napajedlích. Rádi Vás uvidíme.

Těší se na Vás Jarda, Petr, Denisa a čtyřnozí přátelé Aris a Dirs.

    

 

Proč právě s námi?

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Využíváme jako jedni z mála v ČR všech moderních technologií k prezentaci Vaší nemovitosti. (Foto a video z dronu, virtuální prohlídku i vlastní webové stránky nemovitosti).

PERFEKTNÍ PREZENTACE

Perfektní prezentace může významně zvýšit cenu nemovitosti a přilákat nové kupce. Kvalita prezentace nemovitosti je naprosto zásadní pro úspěch celé transakce.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Někdy se nám to v životě pěkně zamotá, ale my Vám z toho pomůžeme ven! Každý Váš příběh pečlivě prozkoumáme a vymyslíme to nejlepší řešení pro Vaši maximální spokojenost.

HUSKY REALITY
10
let zkušeností v oboru
100 %
nasazení do každé zakázky
300 +
zprostředkovaných obchodů

Videoprohlídky

To nejlepší z roku 2020

Slunný byt 2+1 s lodžií v Brně

stránka nemovitosti

Nadstandardní byt 4+1 s terasou v Luhačovicích

stránka nemovitosti

Bytová jednotka 2+1 v Havířově

stránka nemovitosti

Zrekonstruovaný byt 3+1 Obeciny, Zlín

stránka nemovitosti

Rodinný dům v Bělově

stránka nemovitosti

Rodinný dům s restaurací v Napajedlích

stránka nemovitosti

Rezervováno - Vila Pasecká, Zlín

stránka nemovitosti

Stavební parcela v Lužkovicích

stránka nemovitosti

Rodinný dům s vinným sklepem v Polešovicích

stránka nemovitosti

Baťovský jednodomek ve Zlíně

stránka nemovitosti

Rodinný dům ve Zlíně na Mladcové

stránka nemovitosti

Prodej rodinného domu v Kelči

stránka nemovitosti

Rodinná chalupa v srdci Beskyd ve Velkých Karlovicích

stránka nemovitosti

Rodinný dům ve Starém Městě

stránka nemovitosti

Rodinný dům v Ořechově

stránka nemovitosti

VIP rodinný dům v Napajedlích

stránka nemovitosti

Byt 3+kk v Napajedlích

stránka nemovitosti

Byt 3+1 ve Zlíně

stránka nemovitosti

Nejnovější články

Zvýšení nájmu má přísná pravidla. Kdy může pronajímatel zvýšit nájemné?
27. 02. 2023

Zvýšení nájmu má přísná pravidla. Kdy může pronajímatel zvýšit nájemné?

Všeobecné zdražování se samozřejmě dotýká i nákladů na bydlení. Turbulentní růst cen energií a inflace jsou hlavním argumentem pronajímatelů pro zvýšení cen nájemného. Za jakých podmínek může pronajímatel zvýšit nájemné a co vše je třeba dodržet?

Zlevňujte nebo neprodáte. Pokles cen nekončí
29. 01. 2023

Zlevňujte nebo neprodáte. Pokles cen nekončí

Pokles cen nemovitostí má pokračovat v průběhu roku 2023 a další zlevnění (mírnější) se očekává v dalších letech. Prodlužuje se doba prodeje a postupně klesají nabídkové ceny nemovitostí. ČNB očekává dvojité dno, předpokládá se výrazný pokles cen pražských nemovitostí.

Sazby hypoték rostou. Jsou ale banky, u kterých klienti získají hypotéky levněji
27. 12. 2022

Sazby hypoték rostou. Jsou ale banky, u kterých klienti získají hypotéky levněji

Již několikrát v tomto roce přistoupily banky ke zvýšení sazeb u hypotečních úvěrů. Zároveň začaly omezovat služby, které původně nabízely zdarma. Přesto existuje cesta, jak získat hypoteční úvěr za velmi výhodných podmínek.

Všechny články

Kontakt

Nevíte, jestli využít služeb realitní kanceláře? Kontaktujte nás! Konzultace je zdarma.

Vše důležité spolu probereme na schůzce u kávy, nebo čaje. Při správně odvedené prezentaci, využití všech prodejních kanálů a použití obchodní strategie na míru, může být prodejní cena Vaší nemovitosti vyšší než byste si představovali.

Na koho se můžete obrátit?

 snimek_obrazovky_2022-02-21_v_11-22-52

 Jaroslav Kadlčík

Jednatel, realitní makléř

774 676 073

info@huskyreality.cz

    snimek_obrazovky_2022-02-21_v_11-32-34

Petr Čáslavský

Váš rodinný makléř

732 519 352

petr@huskyreality.cz

 

Pokud si nejste jistí, kdo je pro Vás tím pravým, obraťte se na asistentku kanceláře.

snimek_obrazovky_2022-07-28_v_11-10-18

Mgr. Denisa Babíková

Asistentka realitní kanceláře

605 853 863

office@huskyreality.cz

 

  

 

Kontaktní formulář

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení