Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej vily - Pasecká, Zlín - REZERVOVÁNO

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi výjimečnou nemovitost.

Vila o dispozici 10+2 se 4 koupelnami a zahradou o rozloze 970 m2.

Nemovitost je vhodná pro komerční využití - jako sídlo firmy, soukromá školka, ordinace, kancelářské prostory. Ale také jako rodinné sídlo, či dům s několika bytovými jednotkami.

Fotogalerie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Projděte si celou nemovitost z pohodlí domova

Půdorys

 

Sklep

snimek_obrazovky_2021-07-28_v_11-55-06

Přízemí

snimek_obrazovky_2021-07-28_v_11-55-33

První patro

snimek_obrazovky_2021-07-28_v_12-08-22

Detailní popis nemovitosti

 

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi výjimečnou nemovitost.
Vila o dispozici 10+2 se 4 koupelnami a zahradou o rozloze 970 m2.
Nemovitost je vhodná pro komerční využití - jako sídlo firmy, soukromá školka, ordinace, kancelářské prostory. Ale také jako rodinné sídlo, či dům s několika bytovými jednotkami.
 

V přízemí se nachází hlavní vstup do domu, který je ze zahrady skrze terasu. Celková plocha přízemí je 152 m2. Je zde kuchyně, jídelna a obývací pokoj s krbem a také dva pokoje. Koupelna s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly, samostatná toaleta. Z bývalé garáže je nyní vybudována garsonka - pokoj s vlastním kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou a toaletou. Garsonka má samostatný vchod a malou terasu.

V prvním patře domu o rozloze 113 m2 je celkem pět pokojů a dvě terasy. K jednomu z pokojů náleží menší koupelna se sprchovým koutem. Na tomto podlaží je však i jedna samostatná koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Další obytný prostor se nachází v prvním podzemním podlaží, avšak díky odstupňovanému terénu je tento prostor přístupný ze zahrady - má vlastní vchod a vyvolá ve Vás pocit, že se nacházíte v přízemí. Jedná se o velký pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatnou toaletou.

V podzemní podlaží se také nachází sklepní prostor, který je rozdělen do tří místností. Do sklepa je přístup z domu, ale i ze zahrady. Rozloha tohoto podlaží je 103 m2. 

Na zahradě o rozloze 970 m2 se nachází bazén a skleník. Pozemek je oplocený, je na něj přístup od cesty skrze bránu. Ihned za pozemkem je les, který poskytuje dostatek soukromí. 

Přímo před domem je podélné parkoviště, ale parkovat lze i na pozemku, který k domu náleží.

A jak takovou nemovitost využít? Jednou z možností jsou komerční účely (sídlo firmy, kancelářské prostory, ordinace, soukromá školka). Vila však může sloužit i jako rodinné sídlo. A její velkorysé prostory se také dají využít jako několik bytových jednotek. Je zde také možnost zkombinovat všechny zmíněné varianty a mít bydlení i podnikání pod jednou střechou.

Těšíte se až si dům prohlédnete osobně? My se těšíme na Vás. Zavolejte nám a domluvíme se na prohlídkovém dni.

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

 

vizitka_jurenova_kadlcik_hola

Kontaktní formulář