Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Novostavba rodinného domu v Ludkovicích

Nabízíme Vám možnost bydlení v jednom z 5 nadstandardních nízkoenergetických rodinných domů o dispozici 4+kk s garáží, technickou místností, dvěma koupelnami s toaletou, samostatnou šatnou v ložnici a dvěma terasami s předpokládaným dokončením do poloviny roku 2023.

Fotogalerie

Videoprohlídka

Půdorysy

Přízemí

  pudorys_0np_2_v1 

 

1. patro

 

  

pudorys_1np_1_v1
 

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám možnost bydlení v jednom z 5 nadstandardních nízkoenergetických rodinných domů o dispozici 4+kk s garáží, technickou místností, dvěma koupelnami s toaletou, samostatnou šatnou v ložnici a dvěma terasami s předpokládaným dokončením do poloviny roku 2023.
 
Všechny domy, které budou v rámci tohoto projektu vybudovány jsou nadstandardní dvoupodlažní o dispozici 4+kk s garáží, plochou střechou, technickou místností, dvěma koupelnami s toaletou, samostatnou šatnou v ložnici a dvěma terasami - jedna v 1. NP a druhá ve 2. NP. Velkou výhodou je, že si řadu výbavy můžete v rámci dané ceny vybrat sami a další vybavení přikoupit.
 
Při včasné koupi domu se lze domluvit na různých barevných úpravách, které budou laděny do světlých tónů. Např. fasáda a celkové okolí domu sladit do současně oblíbené bílo-pískovcové (okna, dveře, vrata, zámková dlažba, opěrná zídka může být ze ztraceného bednění, atd.).
 
základní verzi domu je v ceně – zatravněná zahrada, oplocení pozemku akátovými kůly a oplocenkou, zámková dlažba – vjezd i chodník okolo domu, dvoubarevná fasáda ve světlých odstínech, plastová okna s vnitřními žaluziemi, dveře i sekční garážová vrata v dekoru světlého dubu, dvě terasy, opěrná pískovcová zídka spodní terasy za domem a také kovové zábradlí na terase nad garáží v barvě pískové.
 
přízemí základní verze najdete – garáž, závětří, zádveří, koupelnu s toaletou a sprchou, technickou místnost, chodbu s otevřeným prostorem pod schodištěm, obývací pokoj s kuchyňským koutem a současně zde najdete i vchod na venkovní terasu, která bude zhotovena jako monolitická z betonu či železobetonu.
 
V patře pak jistě oceníte 2 pokoje (pokoj pro hosty a dětský pokoj), druhou koupelnu s vanou a toaletou, malou chodbu pro úsporu místa v obytných místnostech a hlavní ložnici se samostatnou šatnou a vstupem na terasu nad garáží.
 
Podlahovou krytinu v obytných místnostech bude tvořit linoleum a dlažba v koupelnách (obojí podlahově vytápěné). O teplo v domě se postará vysoce kvalitní tepelné čerpadlo a v koupelnách navíc i topný žebřík pro sušení ručníků, atp.
 
Při včasné koupi je možnost individuálně řešit:
 • Obložení části domu pískovcem
 • Stínění oken venkovními žaluziemi (elektrické nebo manuální)
 • Lepený vinyl nebo vinyl click
 • Oplocení přední části pozemku pomocí vjezdové brány a vstupní branky
 • Návrh a realizace okrasné zahrady
 • Návrh a realizace vybavení domů nábytkem
 • Oddělení toalety od koupelny v patře
 • Povrchová úprava teras
 • Stínění oplocení (bambusy, rákosí, atd.)
 • Kuchyň - realizace včetně návrhu
 • Bazén - návrh a realizace
 • Chytrá domácnost a zabezpečení

 

Více informací o projektu a výstavbě naleznete na webových stránkách www.domyludkovice.cz .

Panoramatická fotografie

Kontaktujte nás

Kde nás nelépe zastihnout?

Pokud chcete mluvit přímo se mnou, realitním makléřem Jaroslavem Kadlčíkem 

volejte  774 676 073

v případě, že Vám to neberu, mám jednání a zavolám zpátky.

Pokud jste ale hodně nedočkaví, zkuste moji paní asistentku 

na čísle  605 853 863

vizitka_jurenova_kadlcik_hola

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF